|
544797
|
fr13-08 2021
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
544802
|
lø21-08 2021
|
15:30
|
|
|
Hvidebæk Stadion
|
|
|
|
|
544808
|
fr27-08 2021
|
18:30
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
|
544815
|
fr03-09 2021
|
19:00
|
|
|
Slaglille Sportsplads
|
|
|
|
544820
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
544827
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
|
544833
|
fr24-09 2021
|
18:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
544838
|
lø02-10 2021
|
15:00
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
544846
|
lø09-10 2021
|
15:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
544851
|
lø16-10 2021
|
15:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
|
544857
|
lø23-10 2021
|
16:00
|
|
|
Årby Forsamlingshus
|
HMH
|
|
|
545041
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
545171
|
fr08-04 2022
|
18:30
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
545177
|
lø16-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
545183
|
fr22-04 2022
|
18:30
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
545191
|
lø30-04 2022
|
14:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
545196
|
fr06-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
545212
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
545219
|
fr20-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
545233
|
fr27-05 2022
|
19:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
545388
|
lø04-06 2022
|
15:00
|
|
|
Rørby Stadion
|
|
|
|
545390
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2