Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2020
18:45
Kværkeby IF
3
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Dianalund IF
2
Kværkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:30
Jersie United (2)
0
Kværkeby IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
Kværkeby IF
3
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:00
Jystrup IF
5
Kværkeby IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
16:00
Kværkeby IF
6
Borup IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Kværkeby IF
1
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
Ejby IF Fodbold
3
Kværkeby IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
16:00
Kværkeby IF
3
Høng GF
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
Ruds Vedby IF
3
Kværkeby IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:30
Kværkeby IF
3
Dianalund IF
7
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
15:00
Køge BK (2)
1
Kværkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Kværkeby IF
3
Jersie United (2)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
Sorø Freja
3
Kværkeby IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
11:30
Kværkeby IF
0
Jystrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:00
Borup IF
3
Kværkeby IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
18:30
Kværkeby IF
2
Tårnborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Tårnborg IF
0
Kværkeby IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Vemmelev Boldklub
2
Kværkeby IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:30
Kværkeby IF
1
Ejby IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:30
Høng GF
3
Kværkeby IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Kværkeby IF
1
Ruds Vedby IF
4
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2