Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2018
15:30
Præstø IF
1
Køge BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
15:30
Køge BK (1)
3
Store Heddinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
Køge BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2018
15:00
Køge BK (1)
Haslev FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2018
15:00
Køge BK (1)
4
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2018
20:15
Førslev IF
4
Køge BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2018
19:00
DLF-Terslev
2
Køge BK (1)
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
15:30
Køge BK (1)
2
Møns FK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:00
Køge Nord FC
2
Køge BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
15:45
Karrebæk IF
4
Køge BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2018
14:00
Køge BK (1)
5
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2019
19:00
Køge BK (1)
3
Præstø IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:30
Store Heddinge BK
1
Køge BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
13:00
Køge BK (1)
1
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:00
Haslev FC
1
Køge BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:30
Køge BK (1)
DLF-Terslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
4
Køge BK (1)
5
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2019
19:00
Køge BK (1)
4
Førslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
20:00
Møns FK
0
Køge BK (1)
7
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2019
19:00
Køge BK (1)
4
Køge Nord FC
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Køge BK (1)
0
Karrebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:30
Herlufsholm GF
Køge BK (1)
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2