MENU

Næstved IF //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985339
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Møns FK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
985341
22-08 2021
Kl. 14:30
Store Heddinge BK Næstved IF St. Heddinge Stadion
2
-
1
985387 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Haslev FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
3
985433 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Næstved FC 77 Næstved IF Dyrskuepladsen
1
-
1
985439
to
09-09 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Nyråd/Langebæk Alliancen. Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
0
985461
18-09 2021
Kl. 13:00
Præstø IF Næstved IF Præstø Stadion
0
-
0
985465
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Næstved IF Holmegårdhallen
1
-
1
985503
to
30-09 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Gørslev IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
1
985556
09-10 2021
Kl. 15:30
Vordingborg IF Næstved IF XDC Park
1
-
7
988940 to
14-10 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Herlufsholm GF Maglemølle Storhallen
2
-
2
872723
23-10 2021
Kl. 15:00
Karise IK Næstved IF Karise Stadion
0
-
1
991875
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Møns FK Næstved IF Stege Stadion
3
-
1
992007
09-04 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Store Heddinge BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
2
995016
16-04 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Næstved IF HFC's Klubhus
3
-
0
995028
23-04 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Næstved FC 77 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
995031
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen. Næstved IF Stensved Stadion
2
-
1
995141
07-05 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Præstø IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
6
-
2
995192
14-05 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Holmegaard GB Maglemølle Storhallen
3
-
7
995202
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Næstved IF Gørslev Stadion
0
-
2
995234
28-05 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Vordingborg IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
2
995240
04-06 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Næstved IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
6
995247
11-06 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Karise IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind