MENU
D
T
M
S

ORI-Fodbold //

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526987
15-08 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) B. 1973, Herlev Oppe-Sundby Stadion
3 - 1
526993
22-08 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub ORI-Fodbold (1) Lundtofte Idrætsplads
0 - 1
526999 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
ORI-Fodbold (1) Albertslund IF (3) Oppe-Sundby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

527006
to
03-09 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) ORI-Fodbold (1) Birkerød Stadion
3 - 2
527011
12-09 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Brede IF Oppe-Sundby Stadion
3 - 0
527015
19-09 2020
Kl. 13:30
Taarbæk IF ORI-Fodbold (1) Springforbi fodboldbaner
1 - 1
527023
26-09 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Gladsaxe-Hero BK Oppe-Sundby Stadion
6 - 0
527028
to
01-10 2020
Kl. 20:00
VEPI ORI-Fodbold (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1 - 5
527034
10-10 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF ORI-Fodbold (1) Birkevang
4 - 2
527040
17-10 2020
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Ballerup BK (1) Oppe-Sundby Stadion
8 - 0
527046
24-10 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) ORI-Fodbold (1) Farum Park
3 - 1
527082
17-04 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Lundtofte Boldklub Oppe-Sundby Stadion
3 - 0
527085
to
22-04 2021
Kl. 18:15
Albertslund IF (3) ORI-Fodbold (1) Albertslund Stadion
0 - 9
527094
24-04 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) IF Skjold Birkerød (2) Oppe-Sundby Stadion
0 - 0
527102
01-05 2021
Kl. 16:00
Brede IF ORI-Fodbold (1) Brede Idrætsplads
1 - 2
527106
08-05 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Taarbæk IF Oppe-Sundby Stadion
0 - 2
527112 to
13-05 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK ORI-Fodbold (1) Gladsaxe Stadion
527124
22-05 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) VEPI Oppe-Sundby Stadion
527216
29-05 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) Hareskov IF Oppe-Sundby Stadion
527222
05-06 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK (1) ORI-Fodbold (1) Ballerup Idrætspark
527229
12-06 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (1) Farum BK (1) Oppe-Sundby Stadion
527052
19-06 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev ORI-Fodbold (1) Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind