MENU
D
T
M
S

Køge Nord FC //

Serie 4, Pulje 10

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621624
16-08 2020
Kl. 13:00
Køge Nord FC Ringsted IF Rishøj Stadion
1 - 1
621626
22-08 2020
Kl. 15:00
Karise IK Køge Nord FC Karise Stadion
2 - 1
621636
29-08 2020
Kl. 15:30
Køge Nord FC Endeslev-Vråby IF Rishøj Stadion
6 - 0
621643
05-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder Køge Nord FC
621649
12-09 2020
Kl. 15:30
Køge Nord FC Hellested IF Rishøj Stadion
11 - 2
621653
19-09 2020
Kl. 15:00
IF Frem Bjæverskov Køge Nord FC Bjæverskov Stadion
5 - 1
621657
27-09 2020
Kl. 10:15
Gørslev IF Køge Nord FC Gørslev Stadion
1 - 2
621664
03-10 2020
Kl. 15:30
Køge Nord FC Lellinge IF Rishøj Stadion
5 - 1
621669
11-10 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Køge Nord FC Herfølge Stadion
1 - 3
621764
17-10 2020
Kl. 15:30
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
621777
24-10 2020
Kl. 13:00
Benløse IF Køge Nord FC Benløsehallen
2 - 4
621790
17-04 2021
Kl. 15:30
Køge Nord FC Karise IK Rishøj Stadion
0 - 4
621798
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Endeslev-Vråby IF Køge Nord FC Endeslev-Vråby Stadion
4 - 1
621804
24-04 2021
Kl. 15:30
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
621807
01-05 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Køge Nord FC Hellested Stadion
0 - 10
621833
08-05 2021
Kl. 15:30
Køge Nord FC IF Frem Bjæverskov Rishøj Stadion
621836
15-05 2021
Kl. 15:30
Køge Nord FC Gørslev IF Rishøj Stadion
621843
22-05 2021
Kl. 14:00
Lellinge IF Køge Nord FC Lellinge Stadion
621848
29-05 2021
Kl. 15:30
Køge Nord FC Herfølge BK Rishøj Stadion
621854
05-06 2021
Kl. 15:30
Oversidder Køge Nord FC
621909
12-06 2021
Kl. 11:00
Køge Nord FC Benløse IF Rishøj Stadion
621783
20-06 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Køge Nord FC Ringsted Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind