MENU

IS Skævinge //

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
525955
15-08 2020
Kl. 15:30
IS Skævinge Hillerød Fodbold Baunehøj Stadion
2 - 2
156415 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Græsted IF IS Skævinge Græsted Stadion
1 - 3
157361
29-08 2020
Kl. 15:30
IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
6 - 2
169101 ti
01-09 2020
Kl. 19:30
Gilleleje FK IS Skævinge Nellerupgård Stadion Kunstgræs
0 - 1
171395
to
10-09 2020
Kl. 18:00
IS Skævinge Ølsted IF Baunehøj Stadion
3 - 1
195709
19-09 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF IS Skævinge Tikøb Gl. Stadion
0 - 8
239346
26-09 2020
Kl. 15:30
IS Skævinge Frederiksværk FK Baunehøj Stadion
1 - 0
270381
ma
05-10 2020
Kl. 18:45
Espergærde IF IS Skævinge Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
301001
10-10 2020
Kl. 15:30
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
6 - 2
342179
17-10 2020
Kl. 15:30
Kvistgård IF IS Skævinge Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 4
345975
24-10 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Nivå FC Baunehøj Stadion
5 - 0
347801
10-04 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold IS Skævinge Hillerød Stadion
352121
17-04 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Græsted IF Baunehøj Stadion
487164 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold IS Skævinge Helsinge Stadion
487167 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
IS Skævinge Gilleleje FK Baunehøj Stadion
487177
01-05 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF IS Skævinge Ølsted Idrætsanlæg
487179 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
IS Skævinge Tikøb IF Baunehøj Stadion
526635
15-05 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK IS Skævinge Frederiksværk Stadion
526640
22-05 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Espergærde IF Baunehøj Stadion
526652
30-05 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF IS Skævinge Snekkersten Idrætscenter
526657
05-06 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Kvistgård IF Baunehøj Stadion
526663
12-06 2021
Kl. 11:00
Nivå FC IS Skævinge Nivå Centralskole
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind