MENU

Slagslunde-Ganløse IF //

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
516281
15-08 2020
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Humlebæk BK Gryden
1 - 1
516286
22-08 2020
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF Slangerup Stadion Kunst
4 - 2
516293
29-08 2020
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Måløv BK Gryden
2 - 1
516300
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Brødeskov IF Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov Stadion Kunst
4 - 1
516397
19-09 2020
Kl. 15:00
Allerød FK Slagslunde-Ganløse IF Allerød Idrætspark
1 - 0
516408
26-09 2020
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund IK Gryden
3 - 2
516516
03-10 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Slagslunde-Ganløse IF Vejby Idrætsplads
1 - 1
516524
ti
06-10 2020
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK (1) Gryden
0 - 3
516529
ti
20-10 2020
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Frem Hellebæk Gryden kunstgræs
1 - 2
517392
24-10 2020
Kl. 14:00
Hornbæk IF Slagslunde-Ganløse IF Pedella Park
2 - 2
516382
03-04 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg BI Gryden
517402
10-04 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Slagslunde-Ganløse IF Humlebæk Stadion
517405
17-04 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Slangerup & Omegn IF Gryden
517410 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF Måløv Idrætspark
517416
24-04 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov IF Gryden
517424
01-05 2021
Kl. 13:30
Fredensborg BI Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg Stadion
517428
08-05 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Allerød FK Gryden
517492
15-05 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
517497
22-05 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF VTF (Vejby/Tisvilde) Gryden
517506
29-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd Stadion
517516
05-06 2021
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Slagslunde-Ganløse IF Nordkysthallen
517518
12-06 2021
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Hornbæk IF Gryden
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 15. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 19. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2. 

Log ind