MENU

Tikøb IF //

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
525956
16-08 2020
Kl. 13:30
Nivå FC Tikøb IF Nivå Centralskole
4 - 1
156858
22-08 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Frederiksværk FK Tikøb Gl. Stadion
2 - 3
168998
29-08 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Tikøb IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
171224
05-09 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Snekkersten IF Tikøb Gl. Stadion
1 - 5
186415
12-09 2020
Kl. 15:30
Kvistgård IF Tikøb IF Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 3
195709
19-09 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF IS Skævinge Tikøb Gl. Stadion
0 - 8
270374
26-09 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Tikøb IF Hillerød Stadion
5 - 5
270383
03-10 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Græsted IF Tikøb Gl. Stadion
1 - 2
340091
10-10 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Tikøb IF Helsinge Stadion
3 - 4
345047
17-10 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Gilleleje FK Tikøb Gl. Stadion
3 - 0
347387
24-10 2020
Kl. 15:00
Ølsted IF Tikøb IF Ølsted Idrætsanlæg
2 - 3
352061
17-04 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Tikøb IF Frederiksværk Stadion
6 - 0
487166
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Tikøb IF Espergærde IF Tikøb Gl. Stadion
0 - 7
487171
25-04 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Tikøb IF Snekkersten Idrætscenter
5 - 0
487178
01-05 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Kvistgård IF Tikøb Gl. Stadion
5 - 0
487179
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
IS Skævinge Tikøb IF Baunehøj Stadion
5 - 1
526639
15-05 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Hillerød Fodbold Tikøb Gl. Stadion
5 - 1
526648
22-05 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Tikøb IF Græsted Stadion
2 - 0
526655
29-05 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Helsinge Fodbold Tikøb Gl. Stadion
3 - 0
526656
05-06 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Tikøb IF Nellerupgård Stadion
0 - 0
526682
12-06 2021
Kl. 11:00
Tikøb IF Ølsted IF Tikøb Gl. Stadion
3 - 1
351565
19-06 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Nivå FC Tikøb Gl. Stadion
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind

c