Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
19:00
Jystrup IF
1
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
16:00
Vemmelev Boldklub
11
Borup IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
Vemmelev Boldklub
2
Dianalund IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
16:00
Vemmelev Boldklub
5
Ejby IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:30
Høng GF
0
Vemmelev Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
16:00
Vemmelev Boldklub
4
Ruds Vedby IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Kværkeby IF
1
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
16:00
Vemmelev Boldklub
Køge BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
Jersie United (2)
1
Vemmelev Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
16:00
Vemmelev Boldklub
2
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:30
Borup IF
1
Vemmelev Boldklub
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Tårnborg IF
0
Vemmelev Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
Dianalund IF
5
Vemmelev Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Ejby IF Fodbold
1
Vemmelev Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Vemmelev Boldklub
1
Tårnborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Vemmelev Boldklub
5
Høng GF
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Ruds Vedby IF
0
Vemmelev Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Vemmelev Boldklub
2
Kværkeby IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Køge BK (2)
1
Vemmelev Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Vemmelev Boldklub
Jersie United (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Sorø Freja
5
Vemmelev Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Vemmelev Boldklub
2
Jystrup IF
1
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2