Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
13:30
Høng GF
4
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
19:00
Køge BK (2)
4
Borup IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:00
FS Hashøj
0
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
19:00
Køge BK (2)
2
Dianalund IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
19:00
Køge BK (2)
2
Kværkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:30
FC Lejre
1
Køge BK (2)
11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
19:00
Køge BK (2)
3
Vemmelev Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:00
Jystrup IF
2
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2019
19:00
Køge BK (2)
1
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
B. 73, Slagelse
5
Køge BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
19:00
Køge BK (2)
1
Lynge-Broby IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
15:00
Køge BK (2)
Høng GF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:00
Borup IF
Køge BK (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
11:00
Køge BK (2)
FS Hashøj
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
19:00
Dianalund IF
Køge BK (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
19:00
Kværkeby IF
Køge BK (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
19:00
Køge BK (2)
FC Lejre
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:00
Vemmelev Boldklub
Køge BK (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
19:00
Køge BK (2)
Jystrup IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
Sorø Freja
Køge BK (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
19:00
Køge BK (2)
B. 73, Slagelse
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Lynge-Broby IF
Køge BK (2)
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2