MENU
D
T
M
S

Frederikssund IK //

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
516283
15-08 2020
Kl. 13:00
Frederikssund IK Allerød FK Frederikssund Stadion
2 - 1
516285
22-08 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Frederikssund IK Vejby Idrætsplads
1 - 2
516296
29-08 2020
Kl. 15:00
Frederikssund IK Frem Hellebæk Frederikssund Stadion
1 - 1
516303
05-09 2020
Kl. 13:00
Humlebæk BK Frederikssund IK Humlebæk Stadion
0 - 2
516386
12-09 2020
Kl. 15:00
Frederikssund IK Måløv BK Frederikssund Stadion
1 - 2
516408
26-09 2020
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund IK Gryden
3 - 2
516518
03-10 2020
Kl. 15:00
Frederikssund IK Bagsværd BK (1) Frederikssund Stadion
0 - 3
516398
ti
06-10 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Frederikssund IK Fredensborg Stadion, Kunstgræs
3 - 1
516523
10-10 2020
Kl. 11:30
Hornbæk IF Frederikssund IK Pedella Park
5 - 0
516531
17-10 2020
Kl. 15:00
Frederikssund IK Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion
2 - 2
517394
24-10 2020
Kl. 12:00
Brødeskov IF Frederikssund IK Brødeskov Stadion Kunst
3 - 4
517407
17-04 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK VTF (Vejby/Tisvilde) Frederikssund Stadion
2 - 3
517413
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Frederikssund IK Pedella Park Kunstgræs
2 - 2
517419
24-04 2021
Kl. 13:00
Frederikssund IK Humlebæk BK Frederikssund Stadion
3 - 2
517422
01-05 2021
Kl. 14:00
Måløv BK Frederikssund IK Måløv Idrætspark
0 - 1
517489
08-05 2021
Kl. 13:00
Frederikssund IK Fredensborg BI Frederikssund Stadion
1 - 3
517492
15-05 2021
Kl. 13:00
Frederikssund IK Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
517499
22-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) Frederikssund IK Bagsværd Stadion
517507
29-05 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK Hornbæk IF Frederikssund Stadion
517513
05-06 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Frederikssund IK Slangerup Stadion Kunst
517520
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Brødeskov IF Frederikssund Stadion
517400
19-06 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Frederikssund IK Allerød Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind