MENU

Møns FK //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985339
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Møns FK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
985344
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Møns FK Gørslev IF Stege Stadion
2
-
4
985354
fr
27-08 2021
Kl. 18:15
Vordingborg IF Møns FK XDC Park
0
-
4
985438
11-09 2021
Kl. 15:00
Karise IK Møns FK Karise Stadion
0
-
5
985460
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Møns FK Holmegaard GB Stege Stadion
3
-
4
985500
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Møns FK Store Heddinge BK Stege Stadion
2
-
1
985505
02-10 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Møns FK HFC's Klubhus
2
-
4
985589
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
Møns FK Næstved FC 77 Stege Stadion
0
-
0
985590
16-10 2021
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Møns FK Stensved Stadion
1
-
7
872724
fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Møns FK Præstø IF Stege Stadion
2
-
1
985392
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Møns FK Herlufsholm GF Stege Stadion
3
-
1
991875
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Møns FK Næstved IF Stege Stadion
3
-
1
992005
fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Gørslev IF Møns FK Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
5
995015
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Møns FK Vordingborg IF Stege Stadion
6
-
0
995026
23-04 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Møns FK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
0
995032
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Møns FK Karise IK Stege Stadion
4
-
1
995137
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Møns FK Holmegaardhallen kunst
2
-
1
995159
14-05 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Møns FK St. Heddinge Stadion
3
-
0
995231
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Møns FK Haslev FC Stege Stadion
2
-
0
995237
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Møns FK Dyrskuepladsen
3
-
1
995242
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Møns FK Nyråd/Langebæk Alliancen. Stege Stadion
3
-
1
995248
11-06 2022
Kl. 11:00
Præstø IF Møns FK Præstø Stadion
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind