Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2019
19:00
Lyngby BK
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:30
KB
5
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Hvidovre IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
19:15
FA 2000
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Tuse IF
0
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
4
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
20:00
Union
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
AB
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Lyngby BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
Stenløse BK
2
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
KB
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:45
Hvidovre IF
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:00
AB
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:00
BSF
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:30
Allerød Fodbold Klub
0
Union
2
|
Anmodning pr. mail om kampflytning skal rettes til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk
Old Boys-DM
Årets turnering afvikles således med forbehold for ændringer:
Vest:
Lørdag den 19. oktober 2019 kl. 13.00
DBU Fyn - DBU Jylland
Lørdag den 26. oktober 2019 kl. 13.00
DBU Jylland - DBU Fyn
Øst:
Lørdag den 19. oktober 2019 kl. 13.00
DBU Bornholm - DBU København
DBU Lolland-Falster - DBU Sjælland
Lørdag den 26. oktober 2019 kl. 13.00
Vinder DBU Bornholm/DBU København - Vinder DBU Lolland-Falster / DBU Sjælland
Finale:
Lørdag den 2. november 2019 kl. 13.00
Vinder Øst - Vinder Vest (skal afvikles på en indhegnet bane)
Såfremt klubberne er enige, så kan kampene flyttes til et andet spilletidspunkt.