MENU

Nivå-Kokkedal FK //

Serie 4, Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
734273
15-08 2021
Kl. 14:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
793495 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Kokkedal Lokal Fodbold Karsemosegård
Udehold taberdømt
827735
29-08 2021
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Nivå-Kokkedal FK FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 4
907510
04-09 2021
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård
Udehold taberdømt
907695
ti
14-09 2021
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF (2) Karsemosegård Kunstgræs
3 - 1
907698
18-09 2021
Kl. 12:15
IF Bytoften (1) Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole
1 - 5
382593
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (3) Karsemosegård
4 - 3
382598
09-10 2021
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK Brede IF Karsemosegård
4 - 2
385219
23-10 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
2 - 1
382777
07-11 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Nivå-Kokkedal FK Pedella Park Kunstgræs
3 - 3
385785
02-04 2022
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
982519
ti
05-04 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK VEPI Karsemosegård Kunstgræs
4 - 1
385790
ma
11-04 2022
Kl. 19:15
Kokkedal Lokal Fodbold Nivå-Kokkedal FK Karsemosegård Kunstgræs
0 - 5
386592
16-04 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK FIF, Hillerød (2) Karsemosegård Kunstgræs
2 - 1
386597 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 1
386633
07-05 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK IF Bytoften (1) Karsemosegård
Udehold taberdømt
386684
on
11-05 2022
Kl. 19:00
VEPI Nivå-Kokkedal FK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0 - 0
386823
21-05 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (3) Karsemosegård
Udehold taberdømt
386604 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Ålholm IF (2) Nivå-Kokkedal FK Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 5
386825
28-05 2022
Kl. 13:30
Brede IF Nivå-Kokkedal FK Brede Idrætsplads
386834
04-06 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk Karsemosegård
387037
11-06 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind