MENU

Store Heddinge BK //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985340
14-08 2021
Kl. 14:00
Præstø IF Store Heddinge BK Præstø Stadion
1 - 2
985341
22-08 2021
Kl. 14:30
Store Heddinge BK Næstved IF St. Heddinge Stadion
2 - 1
985385
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Gørslev IF Store Heddinge BK Gørslev Stadion
2 - 0
985436
11-09 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Store Heddinge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5 - 1
985440
18-09 2021
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion
1 - 1
985500
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Møns FK Store Heddinge BK Stege Stadion
2 - 1
985389 ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Store Heddinge BK Vordingborg IF Strøbyhallen Kunstgræs
4 - 0
985501
02-10 2021
Kl. 14:30
Store Heddinge BK Holmegaard GB St. Heddinge Stadion
6 - 0
985507
09-10 2021
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Haslev FC St. Heddinge Stadion
7 - 0
988942
16-10 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Store Heddinge BK Dyrskuepladsen
2 - 3
988943
23-10 2021
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Nyråd/Langebæk Alliancen. St. Heddinge Stadion
0 - 1
872727
02-04 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Præstø IF St. Heddinge Stadion
0 - 1
992007
09-04 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Store Heddinge BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1 - 2
994892
16-04 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Gørslev IF St. Heddinge Stadion
Udehold taberdømt
995018 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Vordingborg IF Store Heddinge BK Rema 1000 Stadion
1 - 3
995030
30-04 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Herlufsholm GF St. Heddinge Stadion
2 - 5
995140
07-05 2022
Kl. 15:00
Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion
2 - 2
995159
14-05 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Møns FK St. Heddinge Stadion
3 - 0
995200
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Store Heddinge BK Holmegaardhallen kunst
2 - 0
995236
28-05 2022
Kl. 12:00
Haslev FC Store Heddinge BK HFC's Klubhus
2 - 4
995238
04-06 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Næstved FC 77 St. Heddinge Stadion
2 - 2
995244
11-06 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Store Heddinge BK Stensved Stadion
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind