MENU

Næstved FC 77 //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985336
on
11-08 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Næstved FC 77 Holmegårdhallen
1
-
2
985346
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Nyråd/Langebæk Alliancen. Dyrskuepladsen
2
-
1
985388
28-08 2021
Kl. 13:00
Præstø IF Næstved FC 77 Præstø Stadion
2
-
2
985433 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Næstved FC 77 Næstved IF Dyrskuepladsen
1
-
1
985437
11-09 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF Næstved FC 77 Gørslev Stadion
0
-
4
985463
18-09 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Vordingborg IF Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
985466
25-09 2021
Kl. 16:00
Herlufsholm GF Næstved FC 77 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
3
985506
02-10 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Karise IK Dyrskuepladsen
4
-
3
985589
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
Møns FK Næstved FC 77 Stege Stadion
0
-
0
988942
16-10 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Store Heddinge BK Dyrskuepladsen
2
-
3
872726
23-10 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Næstved FC 77 HFC's Klubhus
2
-
8
991898
02-04 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Holmegaard GB Dyrskuepladsen
1
-
3
991909
09-04 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Næstved FC 77 Stensved Stadion
1
-
6
995017
16-04 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Præstø IF Dyrskuepladsen
1
-
0
995028
23-04 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Næstved FC 77 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
995044
30-04 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Gørslev IF Dyrskuepladsen
4
-
0
995136
07-05 2022
Kl. 13:30
Vordingborg IF Næstved FC 77 XDC Park
1
-
8
995198
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Herlufsholm GF Dyrskuepladsen
2
-
1
995203
21-05 2022
Kl. 15:00
Karise IK Næstved FC 77 Karise Stadion
1
-
3
995237
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Møns FK Dyrskuepladsen
3
-
1
995238
04-06 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Næstved FC 77 St. Heddinge Stadion
2
-
2
995305
11-06 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Haslev FC Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind