Solrød FC

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328764
19-08 2023
10:30 Tåstrup Idrætspark
1
-
1
19. aug 2023
10:30
Taastrup FC
1
Solrød FC
1
328770
26-08 2023
14:00 Solrød Idrætscenter
1
-
1
26. aug 2023
14:00
Solrød FC
1
FC Ishøj
1
328773
02-09 2023
11:30 Roskilde IC (Darup)
3
-
1
02. sep 2023
11:30
Røde Stjerne BK
3
Solrød FC
1
328782
09-09 2023
14:00 Solrød Idrætscenter
9
-
2
09. sep 2023
14:00
Solrød FC
9
Vestegnen FK
2
334104
ma18-09 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
18. sep 2023
19:30
Roskilde Boldklub
3
Solrød FC
2
306666
30-09 2023
14:00 Solrød Idrætscenter
0
-
2
30. sep 2023
14:00
Solrød FC
0
Fløng-Hedehusene
2
306671
07-10 2023
13:00 Ishøj Idrætsplads
4
-
2
07. okt 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Solrød FC
2
306346
ti10-10 2023
18:45 Solrød Idrætscenter
0
-
1
10. okt 2023
18:45
Solrød FC
0
Mosede BK
1
306678
14-10 2023
14:00 Solrød Idrætscenter
2
-
1
14. okt 2023
14:00
Solrød FC
2
Albertslund BS 72
1
306679
22-10 2023
12:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
22. okt 2023
12:00
Køge BK (2)
0
Solrød FC
0
306689
28-10 2023
14:00 Solrød Idrætscenter
3
-
3
28. okt 2023
14:00
Solrød FC
3
Karlslunde IF
3
306694
06-04 2024
15:30 Solrød Idrætscenter
2
-
1
06. apr
15:30
Solrød FC
2
Taastrup FC
1
306700
13-04 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
1
13. apr
12:00
FC Ishøj
3
Solrød FC
1
306706
20-04 2024
15:30 Solrød Idrætscenter
1
-
4
20. apr
15:30
Solrød FC
1
Røde Stjerne BK
4
306760
28-04 2024
13:00 Vallensbæk Idrætscenter
28. apr
13:00
Vestegnen FK
Solrød FC
306766
04-05 2024
15:30 Solrød Idrætscenter
04. maj
15:30
Solrød FC
Roskilde Boldklub
306771
11-05 2024
13:30 Mosede-skolen
11. maj
13:30
Mosede BK
Solrød FC
306776
18-05 2024
12:00 Hedehusene Idrætspark
18. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Solrød FC
306787
25-05 2024
15:30 Solrød Idrætscenter
25. maj
15:30
Solrød FC
Torslunde-Ishøj IF (2)
306793
01-06 2024
11:00 Sportspladsen i Syd
01. jun
11:00
Albertslund BS 72
Solrød FC
306798
08-06 2024
15:30 Solrød Idrætscenter
UHT
08. jun
15:30
Solrød FC
Køge BK (2)
UHT
306806
15-06 2024
12:00 Karlslunde Stadion
HHT
15. jun
12:00
Karlslunde IF
Solrød FC
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind