Gug B

Herrer Serie 4 - Forår 2022, Pulje 55

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
244356
26-03 2022
10:30 Gug B Svenstrup-Godthåb IF (1) Kunstgræsbane Gug Boldklub
1
-
1
26. mar 2022
10:30
Gug B
1
Svenstrup-Godthåb IF (1)
1
244360
02-04 2022
13:00 Dall/Ferslev IF Gug B Dall/Ferslev Stadion
3
-
5
02. apr 2022
13:00
Dall/Ferslev IF
3
Gug B
5
244364
fr08-04 2022
18:30 Gug B Nøvling/Vaarst/Fjellerad Kunstgræsbane Gug Boldklub
3
-
0
08. apr 2022
18:30
Gug B
3
Nøvling/Vaarst/Fjellerad
0
244368
to14-04 2022
14:00 Aalborg Chang (1) Gug B Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
3
-
6
14. apr 2022
14:00
Aalborg Chang (1)
3
Gug B
6
244372
23-04 2022
13:30 Gug B FC Ljiljan, Ålborg Kunstgræsbane Gug Boldklub
3
-
1
23. apr 2022
13:30
Gug B
3
FC Ljiljan, Ålborg
1
244376
fr29-04 2022
18:30 Gug B Aalborg KFUM (2) Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
0
29. apr 2022
18:30
Gug B
2
Aalborg KFUM (2)
0
244380
fr06-05 2022
18:30 LKB/Gistrup (2) Gug B Gistrup Idrætscenter
HHT
06. maj 2022
18:30
LKB/Gistrup (2)
Gug B
HHT
244384
14-05 2022
14:00 Svenstrup-Godthåb IF (1) Gug B Svenstrup Stadion
1
-
3
14. maj 2022
14:00
Svenstrup-Godthåb IF (1)
1
Gug B
3
244396
ti17-05 2022
19:00 Gug B Aalborg Chang (1) Skjøtt Arena (Gug B)
5
-
2
17. maj 2022
19:00
Gug B
5
Aalborg Chang (1)
2
244388
fr20-05 2022
18:30 Gug B Dall/Ferslev IF Skjøtt Arena (Gug B)
3
-
1
20. maj 2022
18:30
Gug B
3
Dall/Ferslev IF
1
244392
to26-05 2022
15:00 Nøvling/Vaarst/Fjellerad Gug B Vaarst Stadion
HHT
26. maj 2022
15:00
Nøvling/Vaarst/Fjellerad
Gug B
HHT
244400
04-06 2022
12:30 FC Ljiljan, Ålborg Gug B Kærby Stadion
2
-
11
04. jun 2022
12:30
FC Ljiljan, Ålborg
2
Gug B
11
244404
fr10-06 2022
19:00 Aalborg KFUM (2) Gug B Nordjyske Bank Arena (KFUM)
HHT
10. jun 2022
19:00
Aalborg KFUM (2)
Gug B
HHT
244415
fr17-06 2022
18:30 Gug B LKB/Gistrup (2) Kunstgræsbane Gug Boldklub
UHT
17. jun 2022
18:30
Gug B
LKB/Gistrup (2)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 11 bedste nr. 7 forbliver i  serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Log ind