Ishøj IF

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659599
on10-08 2022
18:30 Avedøre IF (2) Ishøj IF Avedøre Stadion
2
-
1
10. aug 2022
18:30
Avedøre IF (2)
2
Ishøj IF
1
659604
fr19-08 2022
19:00 Ishøj IF Roskilde United Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
4
19. aug 2022
19:00
Ishøj IF
2
Roskilde United
4
659719
27-08 2022
13:30 Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
UHT
27. aug 2022
13:30
Herstedøster IC
Ishøj IF
UHT
659728
fr02-09 2022
19:00 Ishøj IF BSF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
10
02. sep 2022
19:00
Ishøj IF
1
BSF
10
660429
10-09 2022
11:00 Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
6
10. sep 2022
11:00
Ishøj IF
2
Albertslund IF
6
660433
fr16-09 2022
19:00 Ishøj IF Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
11
16. sep 2022
19:00
Ishøj IF
1
Fløng-Hedehusene
11
660482
fr23-09 2022
19:00 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
23. sep 2022
19:00
Ishøj IF
Oversidder
HHT
660487
01-10 2022
13:20 BK Vest, Rødovre Ishøj IF Espelunden Kunstgræs
UHT
01. okt 2022
13:20
BK Vest, Rødovre
Ishøj IF
UHT
660494
fr07-10 2022
19:00 Ishøj IF Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
07. okt 2022
19:00
Ishøj IF
1
Albertslund BS 72
4
660495
15-10 2022
15:30 Slangerup & Omegn IF Ishøj IF Slangerup Stadion Kunst
2
-
2
15. okt 2022
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Ishøj IF
2
660535
fr21-10 2022
19:00 Ishøj IF B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
1
21. okt 2022
19:00
Ishøj IF
3
B. 1973, Herlev
1
660540
fr31-03 2023
19:00 Ishøj IF Avedøre IF (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
8
31. mar 2023
19:00
Ishøj IF
4
Avedøre IF (2)
8
660546
09-04 2023
16:00 Roskilde United Ishøj IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UHT
09. apr 2023
16:00
Roskilde United
Ishøj IF
UHT
660552
fr14-04 2023
19:00 Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
14. apr 2023
19:00
Ishøj IF
Herstedøster IC
HHT
660858
22-04 2023
11:00 BSF Ishøj IF Ballerup Idrætspark
UHT
22. apr 2023
11:00
BSF
Ishøj IF
UHT
660884
fr28-04 2023
19:00 Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion
UHT
28. apr 2023
19:00
Albertslund IF
Ishøj IF
UHT
660889
06-05 2023
13:00 Fløng-Hedehusene Ishøj IF Hedehusene Idrætspark
UHT
06. maj 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
Ishøj IF
UHT
660894
13-05 2023
13:30 Oversidder Ishøj IF
UHT
13. maj 2023
13:30
Oversidder
Ishøj IF
UHT
660905
fr19-05 2023
19:00 Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
19. maj 2023
19:00
Ishøj IF
BK Vest, Rødovre
HHT
660911
27-05 2023
15:00 Albertslund BS 72 Ishøj IF Sportspladsen i Syd
UHT
27. maj 2023
15:00
Albertslund BS 72
Ishøj IF
UHT
660916
fr02-06 2023
19:00 Ishøj IF Slangerup & Omegn IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
02. jun 2023
19:00
Ishøj IF
Slangerup & Omegn IF
HHT
660922
10-06 2023
11:30 B. 1973, Herlev Ishøj IF Elverroad Kunstgræs
UHT
10. jun 2023
11:30
B. 1973, Herlev
Ishøj IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind