Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
16:00
Espergærde IF
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:00
Ølsted IF
0
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:00
Espergærde IF
1
Tikøb IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:30
Frederiksværk FK
3
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:30
Nivå FC
1
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Espergærde IF
1
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Kvistgård IF
1
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
18:45
Espergærde IF
2
IS Skævinge
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
16:00
Espergærde IF
3
Græsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Helsinge Fodbold
0
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Espergærde IF
2
Ølsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Tikøb IF
0
Espergærde IF
7
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Espergærde IF
1
Frederiksværk FK
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
Espergærde IF
Nivå FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
Snekkersten IF
3
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Espergærde IF
7
Kvistgård IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
IS Skævinge
2
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Hillerød Fodbold
2
Espergærde IF
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
Espergærde IF
3
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Græsted IF
4
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Espergærde IF
8
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
Gilleleje FK
Espergærde IF
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2