MENU
D
T
M
S

Espergærde IF //

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
525959
15-08 2020
Kl. 16:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 1
156442
22-08 2020
Kl. 15:00
Ølsted IF Espergærde IF Ølsted Idrætsanlæg
0 - 3
168998
29-08 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Tikøb IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
169836
05-09 2020
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Espergærde IF Frederiksværk Stadion
3 - 1
181893
13-09 2020
Kl. 13:30
Nivå FC Espergærde IF Nivå Centralskole
1 - 0
192231
19-09 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 1
270375
26-09 2020
Kl. 15:30
Kvistgård IF Espergærde IF Kvistgård Idrætsanlæg
1 - 2
270381
ma
05-10 2020
Kl. 18:45
Espergærde IF IS Skævinge Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
345046
17-10 2020
Kl. 16:00
Espergærde IF Græsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 3
347386
24-10 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
0 - 1
368408
17-04 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Ølsted IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 4
487166 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Tikøb IF Espergærde IF Tikøb Gl. Stadion
487172
24-04 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Frederiksværk FK Mørdrup Idrætsanlæg
487176
01-05 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Nivå FC Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

526554
09-05 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
315660 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion
526637
15-05 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Kvistgård IF Mørdrup Idrætsanlæg
526640
22-05 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Espergærde IF Baunehøj Stadion
526653
29-05 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Hillerød Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
526659
05-06 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Espergærde IF Græsted Stadion
526681
12-06 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
347388
19-06 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind