MENU
D
T
M
S

Herfølge BK //

Serie 4, Pulje 10

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621621
16-08 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
621628
22-08 2020
Kl. 13:00
Benløse IF Herfølge BK Benløsehallen
2 - 0
621632
30-08 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Ringsted IF Herfølge Stadion
2 - 1
621638
05-09 2020
Kl. 15:00
Karise IK Herfølge BK Karise Stadion
5 - 1
621644
13-09 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Endeslev-Vråby IF Herfølge Stadion
6 - 1
621655
19-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder Herfølge BK
621656
27-09 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Hellested IF Herfølge Stadion
7 - 0
621665
03-10 2020
Kl. 15:00
IF Frem Bjæverskov Herfølge BK Bjæverskov Stadion
2 - 2
621669
11-10 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Køge Nord FC Herfølge Stadion
1 - 3
621763
17-10 2020
Kl. 12:00
Lellinge IF Herfølge BK Lellinge Stadion
3 - 3
621775
25-10 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Gørslev IF Herfølge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

621787
18-04 2021
Kl. 15:00
Herfølge BK Benløse IF Herfølge Stadion
0 - 7
621797
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Ringsted IF Herfølge BK Ringsted Stadion Kunstgræs
3 - 2
621800
25-04 2021
Kl. 15:00
Herfølge BK Karise IK Herfølge Stadion
HMH
621810
01-05 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Herfølge BK Endeslev-Vråby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621828
09-05 2021
Kl. 15:00
Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
621835
15-05 2021
Kl. 14:00
Hellested IF Herfølge BK Hellested Stadion
2 - 8
621840 ma
24-05 2021
Kl. 15:00
Herfølge BK IF Frem Bjæverskov Herfølge Stadion
621848
29-05 2021
Kl. 15:30
Køge Nord FC Herfølge BK Rishøj Stadion
621853 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Herfølge BK Lellinge IF Herfølge Stadion
621907
12-06 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Herfølge BK Gørslev Stadion
621781
19-06 2021
Kl. 15:30
Oversidder Herfølge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind