MENU

BK Friheden //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
525508
28-08 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Lejerbo BK Strandmarkens Fritidscenter
4
-
2
525567
04-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden CFK Strandmarkens Fritidscenter
7
-
1
524681
ti
07-09 2021
Kl. 17:45
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
2
-
3
525603
11-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Slangerup & Omegn IF Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
525648
19-09 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
2
-
7
525659
25-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
1
-
3
528050
03-10 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
2
-
5
528068
09-10 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Albertslund IF (1) Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528073
16-10 2021
Kl. 12:00
BK Friheden BK Vest, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528079
24-10 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Friheden Avedøre Stadion
4
-
1
524688
30-10 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
3
-
4
528092
02-04 2022
Kl. 15:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
1
-
2
528095
09-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
1
528100
16-04 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
3
-
1
528111
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
CFK BK Friheden Hedehusene idrætspark Kunstgræs
3
-
6
528119
30-04 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF BK Friheden Slangerup Stadion Kunst
1
-
3
528124
07-05 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Vestegnen FK Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528131
14-05 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
2
-
1
528136 to
19-05 2022
Kl. 19:00
BK Friheden BK Avarta (2) Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
528142
28-05 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) BK Friheden Albertslund Stadion
2
-
6
528524
04-06 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre BK Friheden Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528526
11-06 2022
Kl. 12:00
BK Friheden FC Hvidovre (2) Strandmarkens Fritidscenter
9
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind