MENU

FC Silenus //

Serie 4, P1 21/22

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
678789 to
19-08 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken FC Silenus Ryparken Idrætsanlæg
1 - 4
678805
28-08 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
678946
04-09 2021
Kl. 12:00
Amandas Sønner FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
679722 to
09-09 2021
Kl. 18:00
FC Silenus Olympiakos København Valby IP, Gl. Afdeling
0 - 2
678957
11-09 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
679083
18-09 2021
Kl. 14:00
FC Silenus NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
679089
25-09 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
679522
02-10 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

679554
09-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder FC Silenus
UHT

Udehold taberdømt

679567
16-10 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
679571
23-10 2021
Kl. 12:00
Real l' Hôpital FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

679689
30-10 2021
Kl. 14:00
FC Silenus Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
679713
06-11 2021
Kl. 16:00
Copenhagen Celtic FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
683632 to
14-04 2022
Kl. 12:00
FC Silenus FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

683687 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Copenfalster FF FC Silenus Lersøparken
UHT

Udehold taberdømt

683700
23-04 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

683734
30-04 2022
Kl. 12:00
Argon FK FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

684151
08-05 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman FC Silenus Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

689661
14-05 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

689701 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

690980 to
26-05 2022
Kl. 12:00
FC Silenus Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

690983
28-05 2022
Kl. 12:00
Sporting 43 FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

691242
04-06 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

691254 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Dankurd IF FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

693574
18-06 2022
Kl. 14:00
FC Silenus Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

689548
25-06 2022
Kl. 14:00
Olympiakos København FC Silenus Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op. 
Nr. 3 rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien.

Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker DBU København 1.-hold ud af Københavnsserien eller der ikke rykker hold ned fra Serie 2, pulje 4 til Serie 3, pulje 7.

Nedrykning:
Antallet af hold, der rykker ned, svarer til antallet af DBU København 1.-hold, der rykker ud af Københavnsserien 2021/22.

Dog rykker nr. 14 altid ned.
 

Log ind