Harlev IK

Herrer Serie 4 - Forår 2023, Pulje 81

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 4
958981
15-04 2023
14:15 JAI, Aarhus (2) Harlev IK JAI's Anlæg
4
-
3
15. apr 2023
14:15
JAI, Aarhus (2)
4
Harlev IK
3
Runde 5
958987
23-04 2023
13:00 Harlev IK CAF IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
2
23. apr 2023
13:00
Harlev IK
1
CAF IF
2
Runde 6
959247
30-04 2023
14:00 IF Lyseng (3) Harlev IK Lyseng Idrætspark
1
-
1
30. apr 2023
14:00
IF Lyseng (3)
1
Harlev IK
1
Runde 3
958979
ti02-05 2023
18:30 Harlev IK Galten FS MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
1
02. maj 2023
18:30
Harlev IK
4
Galten FS
1
Runde 7
959248
07-05 2023
13:00 Harlev IK FB Århus Omegn MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
2
07. maj 2023
13:00
Harlev IK
2
FB Århus Omegn
2
Runde 2
958973
ti09-05 2023
18:30 Harlev IK Oversidder MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
09. maj 2023
18:30
Harlev IK
Oversidder
Runde 1
958971
on10-05 2023
19:00 Galten United Harlev IK Klank Kunstgræsbane
1
-
1
10. maj 2023
19:00
Galten United
1
Harlev IK
1
Runde 8
959255
14-05 2023
13:00 Harlev IK Galten United MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
HHT
14. maj 2023
13:00
Harlev IK
Galten United
HHT
Runde 9
959257
20-05 2023
15:15 Oversidder Harlev IK
20. maj 2023
15:15
Oversidder
Harlev IK
Runde 10
959263
to25-05 2023
19:00 Galten FS Harlev IK Sparekassen Danmark Park (Galten)
UHT
25. maj 2023
19:00
Galten FS
Harlev IK
UHT
Runde 11
959265
ma29-05 2023
13:00 Harlev IK JAI, Aarhus (2) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
0
-
6
29. maj 2023
13:00
Harlev IK
0
JAI, Aarhus (2)
6
Runde 12
959271
ti06-06 2023
18:00 CAF IF Harlev IK Holme Skole
3
-
1
06. jun 2023
18:00
CAF IF
3
Harlev IK
1
Runde 13
959275
11-06 2023
13:00 Harlev IK IF Lyseng (3) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3
-
2
11. jun 2023
13:00
Harlev IK
3
IF Lyseng (3)
2
Runde 14
959276
to15-06 2023
19:00 FB Århus Omegn Harlev IK Rosenvangsskolen
3
-
2
15. jun 2023
19:00
FB Århus Omegn
3
Harlev IK
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Følgende 16 hold på 7. pladsen undgår nedrykning: Nørresundby FB (53), Vindblæs B (58), Spjald IF (65), Herning KFUM 3 (67), Tjørring IF 1 (68), KFUM Fodbold Randers (72), Fårvang IF (75), Torpedo AT (80), Saxild IF (83), FC Sevenoaks (86), Vorbasse B (88), Lunderskov B (89), Stepping IF (90), Sønderris SK (91), Egernsund KIF (94), Midtals IF (94).

Log ind