Prügelknabe IK

Herrer Serie 4 - Forår 2023, Pulje 80

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
958914
25-03 2023
16:00 Viby IF Prügelknabe IK MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
5
-
3
25. mar 2023
16:00
Viby IF
5
Prügelknabe IK
3
958916
02-04 2023
16:30 Prügelknabe IK IF Lyseng (2) Lyseng Kunstgræs
1
-
1
02. apr 2023
16:30
Prügelknabe IK
1
IF Lyseng (2)
1
958925
16-04 2023
13:00 VSK Aarhus (1) Prügelknabe IK VSK Aarhus
4
-
3
16. apr 2023
13:00
VSK Aarhus (1)
4
Prügelknabe IK
3
958931
22-04 2023
11:00 Prügelknabe IK Vatanspor Rosenvangsskolen
3
-
5
22. apr 2023
11:00
Prügelknabe IK
3
Vatanspor
5
958935
29-04 2023
14:00 JAI, Aarhus (1) Prügelknabe IK JAI's Anlæg
1
-
3
29. apr 2023
14:00
JAI, Aarhus (1)
1
Prügelknabe IK
3
958936
06-05 2023
11:00 Prügelknabe IK Aabyhøj IF (2) Rosenvangsskolen
9
-
1
06. maj 2023
11:00
Prügelknabe IK
9
Aabyhøj IF (2)
1
958923
ti09-05 2023
17:00 Prügelknabe IK Torpedo AT Rosenvangsskolen
5
-
6
09. maj 2023
17:00
Prügelknabe IK
5
Torpedo AT
6
958943
13-05 2023
11:00 Prügelknabe IK Viby IF Rosenvangsskolen
1
-
3
13. maj 2023
11:00
Prügelknabe IK
1
Viby IF
3
958945
to18-05 2023
13:00 IF Lyseng (2) Prügelknabe IK Lyseng Idrætspark
0
-
2
18. maj 2023
13:00
IF Lyseng (2)
0
Prügelknabe IK
2
958951
to25-05 2023
18:00 Torpedo AT Prügelknabe IK Holme Skole
1
-
2
25. maj 2023
18:00
Torpedo AT
1
Prügelknabe IK
2
958953
ma29-05 2023
11:00 Prügelknabe IK VSK Aarhus (1) Rosenvangsskolen
0
-
5
29. maj 2023
11:00
Prügelknabe IK
0
VSK Aarhus (1)
5
958959
03-06 2023
11:00 Vatanspor Prügelknabe IK Sødalskolen
UHT
03. jun 2023
11:00
Vatanspor
Prügelknabe IK
UHT
958963
10-06 2023
14:00 Prügelknabe IK JAI, Aarhus (1) Rosenvangsskolen
UHT
10. jun 2023
14:00
Prügelknabe IK
JAI, Aarhus (1)
UHT
958964
18-06 2023
12:00 Aabyhøj IF (2) Prügelknabe IK Aabyhøj Stadion
HHT
18. jun 2023
12:00
Aabyhøj IF (2)
Prügelknabe IK
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Følgende 16 hold på 7. pladsen undgår nedrykning: Nørresundby FB (53), Vindblæs B (58), Spjald IF (65), Herning KFUM 3 (67), Tjørring IF 1 (68), KFUM Fodbold Randers (72), Fårvang IF (75), Torpedo AT (80), Saxild IF (83), FC Sevenoaks (86), Vorbasse B (88), Lunderskov B (89), Stepping IF (90), Sønderris SK (91), Egernsund KIF (94), Midtals IF (94).

Log ind