MENU

Rørby-Værslev IF //

Serie 4, Pulje 10

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
544805
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Rørby-Værslev IF Mørkøv IF Rørby Stadion
0 - 0
544811
28-08 2021
Kl. 14:00
Jyderup BK Rørby-Værslev IF Jyderup Stadion
4 - 1
544817
04-09 2021
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Svebølle BI 2016 Rørby Stadion
0 - 4
544795 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Høng GF Rørby-Værslev IF Hønghallen
2 - 0
544819
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Årby GI Rørby-Værslev IF Årby Forsamlingshus
2 - 2
544829
18-09 2021
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Hvidebæk IF Rørby Stadion
0 - 1
544836
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Team AS Fodbold Rørby-Værslev IF Slaglille Sportsplads
1 - 2
544842
02-10 2021
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Undløse BK Rørby Stadion
0 - 2
544844
09-10 2021
Kl. 15:00
Dianalund IF Rørby-Værslev IF Dianalund Stadion
2 - 3
544851
16-10 2021
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Rørby-Værslev IF Kr. Helsinge Sportsplads
3 - 0
544862
23-10 2021
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Sorø Freja Rørby Stadion
2 - 1
545039
02-04 2022
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Høng GF Gørlevhallen Kunst
3 - 1
545174
09-04 2022
Kl. 14:00
Mørkøv IF Rørby-Værslev IF Mørkøvhallen
0 - 3
545185
23-04 2022
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Rørby-Værslev IF Svebølle Stadion
1 - 2
545192
30-04 2022
Kl. 14:30
Rørby-Værslev IF Årby GI Rørby Stadion
Udehold taberdømt
545197
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Rørby-Værslev IF Hvidebæk Stadion
2 - 1
545216
14-05 2022
Kl. 15:00
Rørby-Værslev IF Team AS Fodbold Rørby Stadion
6 - 0
545180
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Rørby-Værslev IF Jyderup BK Rørby Stadion
0 - 2
545231
21-05 2022
Kl. 14:00
Undløse BK Rørby-Værslev IF Undløse Stadion
3 - 0
545236
28-05 2022
Kl. 15:00
Rørby-Værslev IF Dianalund IF Rørby Stadion
Udehold taberdømt
545388
04-06 2022
Kl. 15:00
Rørby-Værslev IF Kr. Helsinge IF Rørby Stadion
4 - 2
545527
11-06 2022
Kl. 13:00
Sorø Freja Rørby-Værslev IF Sorø Stadion
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind