Rørby-Værslev IF

Serie 4A - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 2
435629
to06-04 2023
14:15 Undløse BK Rørby-Værslev IF Undløse Stadion
3
-
5
06. apr 2023
14:15
Undløse BK
3
Rørby-Værslev IF
5
Runde 3
435631
15-04 2023
14:00 Såby Fodbold Rørby-Værslev IF Lejrehallen Kunstbanen
2
-
2
15. apr 2023
14:00
Såby Fodbold
2
Rørby-Værslev IF
2
Runde 4
435696
22-04 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Hvidebæk IF Rørby Stadion
3
-
3
22. apr 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
3
Hvidebæk IF
3
Runde 5
435706
29-04 2023
13:00 Fårevejle BK Rørby-Værslev IF Faarevejle Stadion
1
-
4
29. apr 2023
13:00
Fårevejle BK
1
Rørby-Værslev IF
4
Runde 6
435708
06-05 2023
15:30 Rørby-Værslev IF FC Lejre Rørby Stadion
1
-
2
06. maj 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
1
FC Lejre
2
Runde 7
435713
13-05 2023
13:00 Kalundborg GB Rørby-Værslev IF Munkesø Stadion
4
-
1
13. maj 2023
13:00
Kalundborg GB
4
Rørby-Værslev IF
1
Runde 8
435720
20-05 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Tuse IF Rørby Stadion
3
-
4
20. maj 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
3
Tuse IF
4
Runde 1
435618
ti23-05 2023
19:00 Rørby-Værslev IF Kirke Hyllinge IF Rørby Stadion
2
-
0
23. maj 2023
19:00
Rørby-Værslev IF
2
Kirke Hyllinge IF
0
Runde 9
435729
27-05 2023
13:00 SIF Holbæk IF Rørby-Værslev IF Fælleden Boldbaner
0
-
3
27. maj 2023
13:00
SIF Holbæk IF
0
Rørby-Værslev IF
3
Runde 10
435731
03-06 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Jernløse BK Rørby Stadion
3
-
2
03. jun 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
3
Jernløse BK
2
Runde 11
435737
fr09-06 2023
19:00 Kr. Helsinge IF Rørby-Værslev IF Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
2
09. jun 2023
19:00
Kr. Helsinge IF
1
Rørby-Værslev IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind