Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
19:00
Kr. Helsinge IF
3
FC Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
19:00
FC Kalundborg
4
Hvidebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
19:00
FC Kalundborg
7
Jyderup BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
Svebølle BI 2016
0
FC Kalundborg
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
19:00
FC Kalundborg
3
Mørkøv IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:30
Gørlev IF
0
FC Kalundborg
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
19:00
FC Kalundborg
11
Undløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:00
Svinninge IF
2
FC Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
19:00
FC Kalundborg
Føllenslev-Særslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Raklev GI
1
FC Kalundborg
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
19:00
FC Kalundborg
6
Årby GI
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Hvidebæk IF
0
FC Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
19:00
FC Kalundborg
5
Svebølle BI 2016
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Mørkøv IF
2
FC Kalundborg
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:00
FC Kalundborg
3
Gørlev IF
6
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
Jyderup BK
3
FC Kalundborg
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Undløse BK
1
FC Kalundborg
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
FC Kalundborg
10
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
0
FC Kalundborg
14
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
FC Kalundborg
Raklev GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Årby GI
0
FC Kalundborg
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
19:00
FC Kalundborg
4
Kr. Helsinge IF
0
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1