Faxe Ladeplads IF

Serie 6 - Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
692827
17-04 2021
11:00 Benløse IF (1) Faxe Ladeplads IF Benløsehallen
6
-
3
17. apr 2021
11:00
Benløse IF (1)
6
Faxe Ladeplads IF
3
692831
on21-04 2021
18:30 Faxe Ladeplads IF Sct. Jørgens IF Faxe Ladeplads Stadion
3
-
2
21. apr 2021
18:30
Faxe Ladeplads IF
3
Sct. Jørgens IF
2
692881
25-04 2021
10:00 Bårse IF Faxe Ladeplads IF Bårse Stadion
7
-
2
25. apr 2021
10:00
Bårse IF
7
Faxe Ladeplads IF
2
692887
02-05 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF NNU Faxe Ladeplads Stadion
UHT
02. maj 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
NNU
UHT
692898
08-05 2021
13:00 Hundige BK Faxe Ladeplads IF Hundige Boldfælled
5
-
4
08. maj 2021
13:00
Hundige BK
5
Faxe Ladeplads IF
4
692899
16-05 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
3
-
6
16. maj 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
3
Mern UIF
6
692908
fr21-05 2021
18:30 Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
1
-
2
21. maj 2021
18:30
Ørslev GIF (V)
1
Faxe Ladeplads IF
2
694421
30-05 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Sierslev FC Faxe Ladeplads Stadion
6
-
5
30. maj 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
6
Sierslev FC
5
694427
06-06 2021
11:00 Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0
-
5
06. jun 2021
11:00
Næstved FC 77
0
Faxe Ladeplads IF
5
694433
13-06 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Køge Union (1) Faxe Ladeplads Stadion
1
-
3
13. jun 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
1
Køge Union (1)
3
692820
20-06 2021
10:00 Faxe Ladeplads IF Hastrup FC Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
20. jun 2021
10:00
Faxe Ladeplads IF
3
Hastrup FC
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind