MENU

Ringsted IF //

Serie 4, Pulje 10

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621624
16-08 2020
Kl. 13:00
Køge Nord FC Ringsted IF Rishøj Stadion
1 - 1
621629
23-08 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Lellinge IF Ringsted Stadion
2 - 1
621632
30-08 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Ringsted IF Herfølge Stadion
2 - 1
621641
06-09 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
621648
12-09 2020
Kl. 13:00
Benløse IF Ringsted IF Benløsehallen
4 - 1
621652
20-09 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Gørslev IF Ringsted Stadion
0 - 2
621661
27-09 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Karise IK Ringsted Stadion
0 - 8
621666
03-10 2020
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Ringsted IF Endeslev-Vråby Stadion
5 - 1
621760
11-10 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
621761
17-10 2020
Kl. 15:30
Hellested IF Ringsted IF Hellested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621778
25-10 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF IF Frem Bjæverskov Ringsted Stadion
1 - 8
621789
17-04 2021
Kl. 14:00
Lellinge IF Ringsted IF Lellinge Stadion
8 - 0
621797
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Ringsted IF Herfølge BK Ringsted Stadion Kunstgræs
3 - 2
621802
24-04 2021
Kl. 15:30
Oversidder Ringsted IF
621808
02-05 2021
Kl. 11:00
Ringsted IF Benløse IF Ringsted Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

621829
08-05 2021
Kl. 14:45
Gørslev IF Ringsted IF Gørslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621834
15-05 2021
Kl. 15:00
Karise IK Ringsted IF Karise Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621845
23-05 2021
Kl. 11:00
Ringsted IF Endeslev-Vråby IF Ringsted Stadion
3 - 0
621851
29-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Ringsted IF
621856
06-06 2021
Kl. 11:00
Ringsted IF Hellested IF Ringsted Stadion
6 - 1
621910
12-06 2021
Kl. 11:00
IF Frem Bjæverskov Ringsted IF Bjæverskov Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621783
20-06 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Køge Nord FC Ringsted Stadion Kunstgræs
3 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind