MENU

Gørslev IF //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985338
14-08 2021
Kl. 14:30
Gørslev IF Karise IK Gørslev Stadion
2
-
2
985344
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Møns FK Gørslev IF Stege Stadion
2
-
4
985385
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Gørslev IF Store Heddinge BK Gørslev Stadion
2
-
0
985432
04-09 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Gørslev IF HFC's Klubhus
1
-
0
985437
11-09 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF Næstved FC 77 Gørslev Stadion
0
-
4
985459
18-09 2021
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Gørslev IF Stensved Stadion
5
-
1
985468
25-09 2021
Kl. 14:30
Gørslev IF Præstø IF Gørslev Stadion
1
-
2
985503
to
30-09 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Gørslev IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
1
985557
fr
08-10 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Gørslev IF Holmegårdhallen
3
-
2
988939
16-10 2021
Kl. 14:30
Gørslev IF Vordingborg IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
11
-
1
991823
23-10 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Gørslev IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
992005
fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Gørslev IF Møns FK Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
5
994892
16-04 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Gørslev IF St. Heddinge Stadion
Udehold taberdømt
995027
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Gørslev IF Haslev FC Gørslev Stadion
3
-
4
995044
30-04 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Gørslev IF Dyrskuepladsen
4
-
0
991873
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Karise IK Gørslev IF Karise Stadion
1
-
1
995139
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Nyråd/Langebæk Alliancen. Gørslev Stadion
3
-
2
995193
14-05 2022
Kl. 14:30
Præstø IF Gørslev IF Præstø Stadion
1
-
1
995202
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Næstved IF Gørslev Stadion
0
-
2
995233
28-05 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Holmegaard GB Gørslev Stadion
1
-
4
995239
04-06 2022
Kl. 13:30
Vordingborg IF Gørslev IF XDC Park
0
-
0
995246
11-06 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Herlufsholm GF Gørslev Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind