Aabyhøj IF

Herrer Serie 4 - Forår 2023, Pulje 80

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
958915
02-04 2023
14:45 VSK Aarhus (1) Aabyhøj IF (2) Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
2
-
2
02. apr 2023
14:45
VSK Aarhus (1)
2
Aabyhøj IF (2)
2
958919
08-04 2023
13:00 Aabyhøj IF (2) Vatanspor Aabyhøj Stadion
HHT
08. apr 2023
13:00
Aabyhøj IF (2)
Vatanspor
HHT
958924
ti18-04 2023
19:00 JAI, Aarhus (1) Aabyhøj IF (2) JAI's Anlæg
4
-
0
18. apr 2023
19:00
JAI, Aarhus (1)
4
Aabyhøj IF (2)
0
958928
23-04 2023
14:00 Aabyhøj IF (2) IF Lyseng (2) Aabyhøj Stadion
0
-
7
23. apr 2023
14:00
Aabyhøj IF (2)
0
IF Lyseng (2)
7
958911
ti25-04 2023
18:30 Aabyhøj IF (2) Torpedo AT Aabyhøj Stadion
3
-
3
25. apr 2023
18:30
Aabyhøj IF (2)
3
Torpedo AT
3
958932
29-04 2023
14:00 Aabyhøj IF (2) Viby IF Aabyhøj Stadion
HHT
29. apr 2023
14:00
Aabyhøj IF (2)
Viby IF
HHT
958936
06-05 2023
11:00 Prügelknabe IK Aabyhøj IF (2) Rosenvangsskolen
9
-
1
06. maj 2023
11:00
Prügelknabe IK
9
Aabyhøj IF (2)
1
958940
fr12-05 2023
18:15 Torpedo AT Aabyhøj IF (2) Katrinebjergskolen
4
-
1
12. maj 2023
18:15
Torpedo AT
4
Aabyhøj IF (2)
1
958948
21-05 2023
11:00 Vatanspor Aabyhøj IF (2) Sødalskolen
UHT
21. maj 2023
11:00
Vatanspor
Aabyhøj IF (2)
UHT
958952
ma29-05 2023
11:00 Aabyhøj IF (2) JAI, Aarhus (1) Aabyhøj Stadion
HHT
29. maj 2023
11:00
Aabyhøj IF (2)
JAI, Aarhus (1)
HHT
958944
fr02-06 2023
18:30 Aabyhøj IF (2) VSK Aarhus (1) Aabyhøj Stadion
HHT
02. jun 2023
18:30
Aabyhøj IF (2)
VSK Aarhus (1)
HHT
958956
ma05-06 2023
20:15 IF Lyseng (2) Aabyhøj IF (2) Lyseng Idrætspark
UHT
05. jun 2023
20:15
IF Lyseng (2)
Aabyhøj IF (2)
UHT
958960
11-06 2023
12:00 Viby IF Aabyhøj IF (2) Viby Idrætspark
UHT
11. jun 2023
12:00
Viby IF
Aabyhøj IF (2)
UHT
958964
18-06 2023
12:00 Aabyhøj IF (2) Prügelknabe IK Aabyhøj Stadion
HHT
18. jun 2023
12:00
Aabyhøj IF (2)
Prügelknabe IK
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Følgende 16 hold på 7. pladsen undgår nedrykning: Nørresundby FB (53), Vindblæs B (58), Spjald IF (65), Herning KFUM 3 (67), Tjørring IF 1 (68), KFUM Fodbold Randers (72), Fårvang IF (75), Torpedo AT (80), Saxild IF (83), FC Sevenoaks (86), Vorbasse B (88), Lunderskov B (89), Stepping IF (90), Sønderris SK (91), Egernsund KIF (94), Midtals IF (94).

Log ind