MENU

Virum-Sorgenfri BK //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615893
15-08 2020
Kl. 14:30
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe skole
1 - 3
615919
06-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Stenløse Stadion
0 - 2
510584
12-09 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Søborg FC Virum Stadion
1 - 1
615929 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
LSF Virum-Sorgenfri BK (2) Smørum Idrætscenter
0 - 2
615912 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 8
615975
26-09 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Oversidder Virum Stadion
615904
on
30-09 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK Virum-Sorgenfri BK (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs
2 - 0
616040
03-10 2020
Kl. 12:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv Idrætspark
0 - 1
616048
10-10 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd BK (1) Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

616054
17-10 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Sandet Stadion
UMH
616059
24-10 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Herlev IF (2) Virumgård kunstgræsbane
2 - 1
616635
17-04 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Ballerup BK Virum Stadion
2 - 2
616807
24-04 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) FC Whop en Dei (1) Virum Stadion
3 - 2
616811
02-05 2021
Kl. 12:00
Søborg FC Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe stadion Kunstgræs
4 - 1
616819 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK (2) LSF Virumgård kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

616641
15-05 2021
Kl. 15:15
Virum-Sorgenfri BK (2) Vestegnen FK (2) Virum Stadion
3 - 0
616936
15-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Virum-Sorgenfri BK (2)
616939
22-05 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv BK Virum Stadion
1 - 1
616946
30-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd Stadion
0 - 3
616951
05-06 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Kr. Værløse IF (2) Virum Stadion
7 - 1
616991
12-06 2021
Kl. 12:15
Herlev IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Herlev IF Engen
2 - 0
616064
19-06 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) IF Bytoften Virumgård kunstgræsbane
0 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind