Søg
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Om DBU
Presse
DBU TV
nyhedsbreve
Fans & billetter
Log ind
Opret profil
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Klub/hold
Række
Spillested
Kamp
Find klub nær dig
Udvidet kampsøgning
Livescore
Find en klub eller et hold
Vælg forbund eller union
Dansk Boldspil-Union
DBU Sjælland
DBU Jylland
DBU Fyn
DBU København
DBU Lolland-Falster
DBU Bornholm
DBU Jylland Region 1
DBU Jylland Region 2
DBU Jylland Region 3
DBU Jylland Region 4
Vælg køn
Vælg
Herrer
Kvinder
Vælg aldersgruppe
M+65
M+70
M+75
M+60
M+55
M+50
M+45
M+40
K+36
K+29
M+32
Senior
U19
U18
U17
U16
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5
U4
Vælg sæson
Nuværende
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2001
Søg
AB Tårnby
U21 A, 2021 forår (1999 og yngre), Pulje 3
Stilling
Info
Kampprogram
Karantæner
Kampprogram for pulje
Kampnr
Dato
Tid
Hjemme
Ude
Spillested
Resultat
100814
ma
19-04 2021
18:30
Hvidovre IF
AB Tårnby
Hvidovre IF's baner
0
-
0
19. apr 2021
18:30
Hvidovre IF
0
AB Tårnby
0
100817
ma
26-04 2021
18:30
AB Tårnby
Oversidder
Tårnby Stadion
26. apr 2021
18:30
AB Tårnby
Oversidder
116659
ma
10-05 2021
18:30
Oversidder
AB Tårnby
10. maj 2021
18:30
Oversidder
AB Tårnby
116662
ma
31-05 2021
18:30
AB Tårnby
Vallensbæk IF
Vestamager Idrætsanlæg
3
-
3
31. maj 2021
18:30
AB Tårnby
3
Vallensbæk IF
3
116665
ma
07-06 2021
20:00
Vestia
AB Tårnby
Valby Idrætspark
0
-
7
07. jun 2021
20:00
Vestia
0
AB Tårnby
7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på
mail
eller på tlf:
4632 3366
Semifinale 14.6.21
Vinder Pulje 1 - Vinder Pulje 3
Finale 21.6.21
Vinder Semifinale - Vinder Pulje 2
Log ind
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig til næste gang
Log ind
Glemt adgangskode?
Opret ny profil
Indtast din e-mail, så sender vi dig en mail hvorfra du kan nulstille din kode.
E-Mail
Nulstil adgangskode
Fortryd
Semifinale 14.6.21
Vinder Pulje 1 - Vinder Pulje 3
Finale 21.6.21
Vinder Semifinale - Vinder Pulje 2