Brødeskov IF

M+32 1 - 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859964
to11-04 2024
20:15
Oversidder
Brødeskov Stadion Kunst
11. apr
20:15
Brødeskov IF
Oversidder
859971
ma15-04 2024
18:45
Oversidder
15. apr
18:45
Oversidder
Brødeskov IF
859976
to25-04 2024
20:15 Stavnsholt
3
-
0
25. apr
20:15
Farum BK
3
Brødeskov IF
0
859979
ti30-04 2024
20:15 Brødeskov Stadion Kunst
UHT
30. apr
20:15
Brødeskov IF
Frem Hellebæk
UHT
859983
ma06-05 2024
19:30 Pedella Park
4
-
2
06. maj
19:30
Hornbæk IF
4
Brødeskov IF
2
153755
on22-05 2024
19:00
Oversidder
22. maj
19:00
Oversidder
Brødeskov IF
153762
ti28-05 2024
20:00 Brødeskov Stadion Kunst
1
-
1
28. maj
20:00
Brødeskov IF
1
Helsinge Fodbold
1
860097
ma03-06 2024
19:30 Blovstrød idrætsanlæg
03. jun
19:30
Allerød Fodbold Klub
Brødeskov IF
860103
ma10-06 2024
19:00
Oversidder
10. jun
19:00
Oversidder
Brødeskov IF
860071
ti11-06 2024
20:00 Brødeskov Stadion Kunst
11. jun
20:00
Brødeskov IF
Espergærde IF
153769
ti18-06 2024
20:15
Oversidder
Brødeskov Stadion Kunst
18. jun
20:15
Brødeskov IF
Oversidder
153774
ti13-08 2024
20:15 Brødeskov Stadion Kunst
13. aug
20:15
Brødeskov IF
Farum BK
153780
ma19-08 2024
18:45 Nordkysthallen
19. aug
18:45
Frem Hellebæk
Brødeskov IF
153785
ti27-08 2024
20:15 Brødeskov Stadion Kunst
27. aug
20:15
Brødeskov IF
Hornbæk IF
153872
ma02-09 2024
18:15 Mørdrup Idrætsanlæg
02. sep
18:15
Espergærde IF
Brødeskov IF
153877
ti10-09 2024
20:15
Oversidder
Brødeskov Stadion Kunst
10. sep
20:15
Brødeskov IF
Oversidder
153881
ma16-09 2024
18:00 Helsinge Stadion
16. sep
18:00
Helsinge Fodbold
Brødeskov IF
153887
ti24-09 2024
20:15 Brødeskov Stadion Kunst
24. sep
20:15
Brødeskov IF
Allerød Fodbold Klub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 2. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind