|
748726
|
to12-08 2021
|
18:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
793493
|
lø21-08 2021
|
12:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
|
830617
|
ti24-08 2021
|
19:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
|
907667
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
907697
|
to09-09 2021
|
19:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
982478
|
sø19-09 2021
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
|
982516
|
fr24-09 2021
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
378138
|
lø02-10 2021
|
16:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
|
382595
|
sø10-10 2021
|
13:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
382776
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
|
385219
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
385786
|
lø02-04 2022
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
386588
|
lø09-04 2022
|
15:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
|
386594
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
386603
|
lø30-04 2022
|
14:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
386647
|
lø07-05 2022
|
15:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
|
386678
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
|
386600
|
on18-05 2022
|
18:45
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
|
386822
|
sø22-05 2022
|
14:00
|
|
|
|
UHT
|
|
|
386827
|
lø28-05 2022
|
15:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
386833
|
sø05-06 2022
|
15:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
387037
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2