|
460143
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
460210
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
|
460212
|
sø05-09 2021
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
|
460252
|
sø12-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
462224
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
462230
|
sø26-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
|
462238
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
462299
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
474908
|
sø17-10 2021
|
13:15
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
483099
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
|
460128
|
lø30-10 2021
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
483110
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
485194
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
485490
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
485653
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
487054
|
lø30-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
503607
|
lø07-05 2022
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
503611
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
506652
|
lø21-05 2022
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
506661
|
lø28-05 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
506667
|
sø05-06 2022
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
506775
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2