Bispebjerg Bk.

VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sportspladsen i Syd 1 Vridsløsevej 1 2620 Albertslund
614338 10:00 Bispebjerg Bk. Oversidder 1
10:00
Bispebjerg Bk.
Oversidder
Runde 3
614340 10:25 Oversidder Bispebjerg Bk. 1
10:25
Oversidder
Bispebjerg Bk.
Runde 3
614342 10:50 Ejby IF 1968 Bispebjerg Bk. 1
10:50
Ejby IF 1968
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
614405 13:00 Bispebjerg Bk. Oversidder
13:00
Bispebjerg Bk.
Oversidder
Runde 5
614407 13:25 IF Skjold Birkerød (5) Bispebjerg Bk.
13:25
IF Skjold Birkerød (5)
Bispebjerg Bk.
Runde 5
614408 13:50 B.93 5
!
NB: B.93 5 er taberdømt
Bispebjerg Bk. 1
13:50
B.93 5
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Lundehusparken 1 Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
614433 13:00 FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Bispebjerg Bk. 1
13:00
FC Holte
Bispebjerg Bk.
Runde 8
614434 13:25 Ejby IF 1968
!
NB: Ejby IF 1968 er taberdømt
Bispebjerg Bk. 1
13:25
Ejby IF 1968
Bispebjerg Bk.
Runde 8
614436 13:50 Kastrup
!
NB: Kastrup er taberdømt
Bispebjerg Bk. 1
13:50
Kastrup
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Genforeningspladsen 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
614793 10:00 Oversidder Bispebjerg Bk. 1
10:00
Oversidder
Bispebjerg Bk.
Runde 12
614794 10:25 IF Skjold Birkerød (5) Bispebjerg Bk. 1
10:25
IF Skjold Birkerød (5)
Bispebjerg Bk.
Runde 12
614796 10:50 Union Bispebjerg Bk. 1
10:50
Union
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
614799 13:00 B.93 5 Bispebjerg Bk. Kunst 2-2
13:00
B.93 5
Bispebjerg Bk.
Runde 13
614800 13:25 Oversidder Bispebjerg Bk. Kunst 2-1
13:25
Oversidder
Bispebjerg Bk.
Runde 13
614802 13:50 Brønshøj BK Bispebjerg Bk. Kunst 2-1
13:50
Brønshøj BK
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
614818 13:20 Oversidder Bispebjerg Bk.
13:20
Oversidder
Bispebjerg Bk.
Runde 16
614855 13:45 Bispebjerg Bk. Oversidder
13:45
Bispebjerg Bk.
Oversidder
Runde 16
614869 14:10 Bispebjerg Bk. Oversidder
14:10
Bispebjerg Bk.
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
614889 11:30 Bispebjerg Bk. Oversidder
11:30
Bispebjerg Bk.
Oversidder
Runde 20
614891 11:55 FC Holte Bispebjerg Bk.
11:55
FC Holte
Bispebjerg Bk.
Runde 20
614893 12:20 B.93 5 Bispebjerg Bk.
12:20
B.93 5
Bispebjerg Bk.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind