Bispebjerg Bk.

VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 6

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
HIK HIK kunst 2 A (8-mands) Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
716620 12:00 HIK Bispebjerg Bk. HIK kunst 2 A (8-mands)
12:00
HIK
Bispebjerg Bk.
716622 12:25 Bispebjerg Bk. Oversidder HIK kunst 2 A (8-mands)
12:25
Bispebjerg Bk.
Oversidder
716653 12:50 Bispebjerg Bk. Brønshøj BK HIK kunst 2 A (8-mands)
12:50
Bispebjerg Bk.
Brønshøj BK
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
716691 11:00 Bispebjerg Bk. Brønshøj BK
11:00
Bispebjerg Bk.
Brønshøj BK
716693 11:25 Gladsaxe-Hero BK
!
NB: Gladsaxe-Hero BK er taberdømt
Bispebjerg Bk. 1
11:25
Gladsaxe-Hero BK
Bispebjerg Bk.
716694 11:50 Nørrebro United Bispebjerg Bk.
11:50
Nørrebro United
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
716703 11:00 Bispebjerg Bk. Skjold
11:00
Bispebjerg Bk.
Skjold
716705 11:25 Gladsaxe-Hero BK Bispebjerg Bk.
11:25
Gladsaxe-Hero BK
Bispebjerg Bk.
716707 11:50 B 1903 3 Bispebjerg Bk.
11:50
B 1903 3
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
716714 10:00 Gladsaxe-Hero BK Bispebjerg Bk.
!
NB: Bispebjerg Bk. er taberdømt
1
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Bispebjerg Bk.
716716 10:25 Bispebjerg Bk. Oversidder
ANN
10:25
Bispebjerg Bk.
Oversidder
ANN
716719 10:50 Bispebjerg Bk. Oversidder
ANN
10:50
Bispebjerg Bk.
Oversidder
ANN
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
716744 10:00 B 1903 3 Bispebjerg Bk.
10:00
B 1903 3
Bispebjerg Bk.
716746 10:25 Bispebjerg Bk. Oversidder
10:25
Bispebjerg Bk.
Oversidder
716749 10:50 Bispebjerg Bk. Brønshøj BK
10:50
Bispebjerg Bk.
Brønshøj BK
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
716767 11:30 B 1903 3 Bispebjerg Bk. Kunst 2-4
11:30
B 1903 3
Bispebjerg Bk.
716768 11:55 B.93 3 Bispebjerg Bk. Kunst 2-3
11:55
B.93 3
Bispebjerg Bk.
716771 12:20 Union Bispebjerg Bk. Kunst 2-3
12:20
Union
Bispebjerg Bk.
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
716785 10:00 Bispebjerg Bk. GVI
10:00
Bispebjerg Bk.
GVI
716788 10:25 Bispebjerg Bk. Skjold
10:25
Bispebjerg Bk.
Skjold
716789 10:50 Bispebjerg Bk. Oversidder
10:50
Bispebjerg Bk.
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind