MENU

Espergærde IF //

Række Pulje
2. division Pulje 1 Kontakt Info
Sydbank Pokalen 2019/20 Pulje 1 Kontakt Info
Sydbank Kvindepokalen 2019/20 Pulje 1 Kontakt Info
Veteran-LP Pulje 1 Kontakt Info
U19 Drenge Divisionen 2019/20 Div Kontakt Info
U17 Drenge Divisionen 2019/20 Div Kontakt Info
Serie 1 Pulje 1 Kontakt Info
Serie 3 Pulje 1 Kontakt Info
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår Pulje 2 Kontakt Info
M+45 (Superveteran) 11-mands - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U19 Drenge 2 (01-02) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U18 Piger Øst (02-03) efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U18 Piger (02-03) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
U17 Drenge Mester (03) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U17 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U16 Piger Øst 1 (04) efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U16 Piger (04) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
U15 Drenge Liga 2 (05) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U15 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U15 Drenge (05) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
U14 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U14 Piger Liga 1 (06) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U14 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U14 Drenge (06) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U14 Piger (06) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge Liga 2 8M (07) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U13 Piger Liga 8M (07) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (07) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (07) 19/20 Pulje 1 Kontakt Info
U12 Drenge SU 8-mands (08) Efterår Pulje 3 Kontakt Info
U12 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U12 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U12 Piger 3 8-mands (08) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (10) 2 - 8. september Pulje 5, 2 baner Kontakt Info
U10 piger 5-mands (10) 2 - 8. september Pulje 2, 2 baner Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (10) 2 - 22. september Pulje 3, 2 baner Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (10) 2 - 22. september Pulje 3, 2 baner Kontakt Info
U10 piger 5-mands (10) 2 - 22. september Pulje 1, 2 baner Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (12) 2 - 7. september Pulje 7 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (12) 2 - 7. september Pulje 7 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (12) 2 - 21. september Pulje 8 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (12) 2 - 21. september Pulje 7 Kontakt Info
Ungdomspokal U19 Drenge (01-02) 19/20 P1 Kontakt Info
Ungdomspokal U17 Drenge (03-04) 19/20 P1 Kontakt Info
U16 Drenge Reservehold Øst Efterår 2019 (04) P2 Kontakt Info

Log ind