MENU

Herlufsholm GF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 5 - Efterår
Kvindesjællandsserien - Efterår
Kvindeserie 1 - Efterår
Pokalen 2022 Pulje 1
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (06) forår Pulje 1
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
U16 Drenge 1 (07) Efterår
U16 Drenge 3 (07) Efterår
U16 Drenge 3 (07) Efterår
U16 Piger 1 (07) Efterår
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår
U15 Drenge 3 (08) Efterår
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje A
U14 Drenge 2 (09) Efterår
U14 Piger 2 (09) Efterår
U13
U13 Drenge Liga 3 11M (09) forår Pulje A
U12
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 4
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 6
U12 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 3
U12 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 4
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 6
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 5
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 19/6 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 3 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 3 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M LØR 3-4 Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M LØR 3-4 Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 2
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 2
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 1
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 2
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 2
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 2
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 2
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 1
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 3
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 3

Log ind