MENU

Nivå-Kokkedal FK //

Række Pulje
Veteran-LP Pulje 1 Kontakt
Serie 4 Pulje 2 Kontakt
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Kontakt
Sydbank Pokalen 2020 Pulje 1 Kontakt
Seriepokalen 20/21 Pulje 1 Kontakt
M+40 2 Pulje 1 Kontakt
8-M+40 2 - Efterår Pulje 3 Kontakt
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 1 Kontakt
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 1 Kontakt
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Kontakt
U16 Piger Futsal B (05) Pulje 1 Kontakt
U16 Drenge A Futsal (05) Pulje 1 Kontakt
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Kontakt
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 2 Kontakt
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 1 Kontakt
U14 Drenge Futsal (07) Pulje 1 Kontakt
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 Kontakt
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 2 Kontakt
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Kontakt
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kontakt
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kontakt
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kontakt
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Kontakt
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 10 Kontakt
U10 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Kontakt
U10 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Kontakt
U10 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3 Kontakt
U10 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 2 Kontakt
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 Kontakt
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 12 Kontakt
U8 drenge (13) C+D Futsal Pulje 3 Kontakt
U8 drenge (13) C+D Futsal Pulje 3 Kontakt
U8 drenge 3-mands (13) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 2 Kontakt
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 8 Kontakt
U8 drenge (13) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Kontakt
U8 drenge (13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Kontakt
U8 drenge (13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 4 Kontakt
U8 drenge (13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 4 Kontakt
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Kontakt
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Kontakt
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 1/11 Pulje 4 Kontakt
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Kontakt
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Kontakt
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 Kontakt
Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 P1 Kontakt
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 2 Kontakt
VinterBold U12 Piger 3 (09) 8v8 Pulje 3 Kontakt
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 3 Kontakt
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 5 Kontakt
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 Pulje 9 Kontakt
VinterBold U8 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 Kontakt

Log ind