MENU

Nivå-Kokkedal FK //

Række Pulje
Veteran-LP Pulje 1 Kontakt Info
Serie 4 Pulje 2 Kontakt Info
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Sydbank Pokalen 2020 Pulje 1 Kontakt Info
Seriepokalen 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
M+40 2 Pulje 1 Kontakt Info
8-M+40 2 - Efterår Pulje 3 Kontakt Info
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 30. august Pulje 8 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 30. august Pulje 9 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 13. september Pulje 6 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 13. september Pulje 10 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 20. september Pulje 4 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 20. september Pulje 9 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne Pulje 10 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 29. august Pulje 12 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 12. september Pulje 14 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 12. september Pulje 6 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 19. september Pulje 11 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 19. september Pulje 12 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 9 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 12 Kontakt Info
U8 drenge 3-mands (13) - 29. august Pulje 2 Kontakt Info
U8 drenge 3-mands (13) - 12. september Pulje 2 Kontakt Info
U8 drenge 3-mands (13) - 19. september Pulje 1 Kontakt Info
U8 drenge 3-mands (13) - 19. september Pulje 1 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 29. august Pulje 10 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 12. september Pulje 6 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 19. september Pulje 10 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 19. september pulje 9 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 19. september pulje 9 Kontakt Info
U8 drenge 3-mands (13) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 2 Kontakt Info
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 8 Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 29. august Pulje 16 Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 12. september Pulje 21, 2 baner Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 11 Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 12 Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 30. august Pulje 6 Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 13. september Pulje 4, 2 baner Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 20. september Pulje 6, 2 baner Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 7 Kontakt Info
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 Kontakt Info
Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 P1 Kontakt Info

Log ind