MENU

Rosenhøj BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 2
Serie 4 - Efterår Pulje 6
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-M+32 2 - Efterår Pulje 2
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-Mands +50 - 2022 Pulje 1
8-mands +55 1 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U14
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 18.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 9.oktober Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 27
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 27
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 29
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 28
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 7
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind