Solrød FC

Ryd
Hold Pulje
Senior
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
Kv. 2. Division 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 2
Serie 3 Pulje 5
Serie 5 - Forår Pulje 9
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 8:8 (10) Forår lukket pulje
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 drenge A+B (13) Futsal Pulje 1
U11 drenge A+B (13) Futsal Pulje 1
U11 drenge A+B (13) Futsal 26/11-23 Pulje 1
U11 drenge A+B (13) Futsal 26/11-23 Pulje 2
U11 drenge A+B (13) Futsal 7/1-24 Pulje 1
U11 drenge A+B (13) Futsal 7/1-24 Pulje 2
U11 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 1
U11 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U11 drenge C+D (13)Futsal Pulje 3
U11 drenge C+D (13)Futsal Pulje 2
U11 drenge C+D (13)Futsal Pulje 1
U11 drenge C+D (13)Futsal 26/11-23 Pulje 1
U11 drenge C+D (13)Futsal 26/11-23 Pulje 2
U11 drenge C+D (13)Futsal 26/11-23 Pulje 3
U11 drenge C+D (13)Futsal 7/1-24 Pulje 2
U11 drenge C+D (13)Futsal 7/1-24 Pulje 2
U11 drenge C+D (13)Futsal 7/1-24 Pulje 3
U11 drenge C+D (13)Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 1
U11 drenge C+D (13)Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U11 drenge C+D (13)Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 4
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 8
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 20
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 11
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 1

Log ind