MENU

Næsby BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Kvindeserie Vest - Efterår 2022 Pulje 252
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 8
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 3
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U17
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 452
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 2
U15 Piger (født 2008) 11M /9M- efterår 2022 Pulje 1
U15 Piger (2008) 11M/9M - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U15 Drenge Liga 1 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 511
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 942
U14 Piger (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U14 Drenge Liga 2A (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 612
U13
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 987
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Piger Liga 3 (2010) 8M B/C - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 716
U12
U12 pige 8M A/B (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Nordvest
U11/12 piger D (2011-2012) 5 MANDS 1/10 I Marienlyst - 3 baner - 2 x 10 min.
U11/12 piger D (2011-2012) 5 MANDS 8/10 I Dalum (Tingløkke) - 2 baner - 2 x 10. min.
U11
U11 drenge 8M A (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Nordvest
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Fyn
U11 pige 8M A/B (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1
U10
U10 drenge B (2013) 5M - 8/10 I Nyborg - 3 baner - 2x10 min
U10 drenge B (2013) 5M - 8/10 I Nyborg - 3 baner - 2x10 min
U10 drenge C (2013) 5M - 2/10 I Korup/Ubberud - 3 baner - 2x10 min
U10 drenge C (2013) 5M - 9/10 I Nr. Aaby - 3 baner - 2x10 min
U9/10 piger (2013-2014) 5M A/B 2/10 I Dalum (Tingløkke) - 2 baner - 2x10 min.
U9/10 piger (2013-2014) 5M C 9/10 I Marienlyst - 2 baner - 2x10 min.
U9
HORST WEIN-Stævne: U9 drenge A (2014) 5M - 2/10 I Middelfart - 2 baner - 2x10 min
U9 drenge A (2014) 5M - 9/10 I Årslev - 3 baner - 2x10 min
HORST WEIN-Stævne: U9 drenge C (2014) 5M 2/10 I MG&BK - 2 baner - 2x10min
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Fjordager - 4 baner - 2x10 min
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Fjordager - 4 baner - 2x10 min
U8
U8 drenge A (2015) 5M - 16/10 I OB - 1 baner - 2x14 min
U8 drenge B (2015) 5M - 1/10 I FC Odense - 1 baner - 2*14 min
U8 drenge B (2015) 5M - 2/10 I Søndersø - 3 baner - 2x10min
HORST WEIN-Stævne: U8 drenge B (2015) 5M - 9/10 I Næsby - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge B (2015) 5M - 15/10 I Ryslinge - 1 bane - 2x14 min
U8 drenge C (2015) 5M - 2/10 I Aarup BK - 2 baner - 2x10 min
HORST WEIN-Stævne: U8 drenge C (2015) 5M - 9/10 I Næsby - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge C (2015) 5M - 16/10 I HPTI- 2 baner - 2x10 min
U7/U8 piger (2015-2016) 3M 1/10 I Næsby - 1 baner - 1x12 min
U7/U8 piger (2015-2016) 3M 8/10 I Tåsinge - bane 1/1 . 1x12 min.
U7
U7 blandet niveau (2016) 3M 24/9 I Næsby - bane 4/5 - 1x12 min.
U6
U6 mix (2017) 3M 8/10 I Krarup/Espe - bane 1 - 1x12min.
U5
U5 mix (2018) 3M 8/10 I Otterup - bane 1/1 - 1x12 min

Log ind