MENU

Næsby BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Kvindeserie Vest - Forår 2023 Pulje 252
Kvinde S2 - Forår 2023 (11M/9M)
Herre S2-kval - Forår 2023 Pulje 3
Herre S2-kval - Forår 2023 Pulje 4
Inde - Kvinde Senior (FM) i Haarby 28.01.23 Pulje 1
Inde - Kvinde Senior (FM) i Haarby 28.01.23 Pulje 2
U19
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U17
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2023 Pulje 452
U15
U15 Drenge Liga 1 (2008) 11M - forår 2023 Pulje 511
Inde - U15 pige B (2008) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 pige B (2008) - 2. halvdel Pulje 2
Inde - U15 pige B (2008) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 pige B (2008) - 2. halvdel Pulje 2
U14
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - forår 2023 Pulje 911
Inde - U14 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U14 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U14 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Futsalstævne - U14 pige (2009) 061122 Pulje 1
Futsalstævne - U14 pige (2009) 271122 Pulje 1
Futsalstævne - U14 pige (2009) 210123 Pulje 1
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2023 Pulje 615
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - forår 2023
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 122
U13 Drenge Liga 1 (2010) 11M - forår 2023 Pulje 703
U11
Inde - U11 drenge A (2012) 4/2-23 Pulje 1
Inde - U11 drenge B (2012) 4/2-23 Pulje 3
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 Pulje 3
U10
Inde - U10 drenge B (2013) 22/1-23 Pulje 1
Inde - U10 drenge C (2013) 22/1-23 Pulje 1
Inde - U10 drenge C (2013) 22/1-23 Pulje 5
Inde - U10 drenge B (2013) 5/2-23 Pulje 4
Inde - U10 drenge C (2013) 5/2-23 Pulje 5
Inde - U10 drenge C (2013) 5/2-23 Pulje 1
Inde - U10 drenge B (2013) 26/2-23 Pulje 2
Inde - U10 drenge C (2013) 26/2-23 Pulje 4
Inde - U10 drenge C (2013) 26/2-23 Pulje 4
Inde - U9/10 piger A/B (2013/14) 21/1-23 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C (2013/14) 21/1-23 Pulje 1
Inde - U9/10 piger A/B (2013/14) 4/2-23 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C (2013/14) 4/2-23 Pulje 2
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 Pulje 4
Inde - U9 drenge A (2014) 26/2-23 Pulje 1
Inde - U9 drenge C (2014) 26/2-23 Pulje 4
Inde - U9 drenge C (2014) 26/2-23 Pulje 4
Inde - U9 drenge C (2014) 26/2-23 Pulje 5
U8
Inde - U8 drenge B (2015) 14/1-23 I TPI - mødetid kl. 11.30
Inde - U8 drenge B (2015) 14/1-23 I TPI - mødetid kl. 13.15
Inde - U8 drenge C (2015) 14/1-23 I Ebberup - mødetid kl. 13.15
Inde - U8 drenge A (2015) 28/1-23 Vindinge - mødetid kl. 14.30
Inde - U8 drenge B (2015) 28/1-23 I Vindinge - mødetid kl. 12:45
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 29/1-23 Bogense mødetid 11.45 - bane 1
Inde - U7 drenge 3M (2016) 29/1-23 Bogense mødetid 11.45 - bane 2
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 29/1-23 Bogense mødetid 9.45 - bane 2
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 29/1-23 Gislev mødetid 8.45 - bane 1

Log ind