MENU

Ballerup-Skovlunde Fodbold //

Række Pulje
Sydbank Pokalen 2020/21 Pulje 1 Kontakt Info
1.division 2020/21 Pulje 2 Kontakt Info
Herre-DS Pulje 1 Kontakt Info
Sydbank Kvindepokalen 2020/21 Pulje 1 Kontakt Info
Veteran-LP Pulje 1 Kontakt Info
Serie 2 Pulje 2 Kontakt Info
Kvindeserie Øst Pulje 1 Kontakt Info
Serie 6 - Efterår Pulje 2 Kontakt Info
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 Kontakt Info
Sydbank Pokalen 2020 Pulje 1 Kontakt Info
Seriepokalen 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 1 Kontakt Info
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Kontakt Info
M+45 11-mands Pulje 1 Kontakt Info
M+55 11-mands Pulje 1 Kontakt Info
8-mands +55 1 Pulje 1 Kontakt Info
8-mands +60 Pulje 1 Kontakt Info
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U18 Piger (03-04) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Kontakt Info
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 Kontakt Info
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands M (08) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Kontakt Info
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Kontakt Info
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 4 Kontakt Info
U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Kontakt Info
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Kontakt Info
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 16.8 Pulje 4 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 2 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 4.10 Pulje 4 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 25.10 Pulje 3 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 13/9 Pulje 1 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 13/9 Pulje 4 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 3 Kontakt Info
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2, 2 baner Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 13/9 Pulje 2 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Pulje 3 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Pulje 2 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 1 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 13/9 Pulje 1 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 27/9 Pulje 2 Kontakt Info
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 4/10 Pulje 1, 2 baner Kontakt Info
U10 piger 5-mands (11) 1 - 20. september Pulje 1 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 1 - 29. august Pulje 3 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 29. august Pulje 10 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 29. august Pulje 8 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 1 - 12. september Pulje 4, 2 baner Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 12. september Pulje 10, 2 baner Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 1 - 19. september Pulje 2 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 19. september Pulje 14, 2 baner Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 19. september Pulje 8, 2 baner Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 1 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 5 Kontakt Info
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne Pulje 6 Kontakt Info
U8 piger 5-mands (13) beg. - 29. august Pulje 1, 2 baner Kontakt Info
U8 piger 5-mands (13) beg. - 12. september Pulje 1, 2 baner Kontakt Info
U8 piger 5-mands (13) beg- 19. september Pulje 1, 2 baner Kontakt Info
U8 piger 5-mands (13) beg- 3.oktober Medaljestævne Pulje 1 Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 19. september Pulje 21, 2 baner Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 19. september Pulje 21, 2 baner Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 26 Kontakt Info
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne Pulje 25 Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 9 Kontakt Info
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 9 Kontakt Info
U5 drenge 3-mands (16) - 4. oktober Medaljestævne Pulje 2 Kontakt Info
M+40 Øst Efterår 2020 P1 Kontakt Info
Ungdomspokal U17 Drenge (04-05) 20/21 P1 Kontakt Info
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1 Kontakt Info

Log ind