Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2010
13:30
Herlufsholm GF
2
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2010
15:00
Solrød FC
4
Værebro BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2010
15:00
Sorø Freja
2
Virum-Sorgenfri
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2010
15:30
Taastrup FC
0
BSV
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2010
15:30
Holbæk B&I
1
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2010
18:30
Virum-Sorgenfri
0
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2010
14:00
Værebro BK
2
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2010
15:00
BSV
2
Tuse IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2010
15:30
B. 1973, Herlev
3
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2010
15:30
Fredensborg
0
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2010
16:00
Rosenhøj BK
1
Kalundborg
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
3
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2010
18:30
Kalundborg
4
Frederiksværk Fodbold klub
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2010
18:30
Herlufsholm GF
2
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2010
18:30
Tuse IF
0
Virum-Sorgenfri
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2010
15:00
BSV
0
Fredensborg
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2010
15:00
Sorø Freja
3
Frederiksværk Fodbold klub
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2010
15:30
Taastrup FC
3
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2010
15:30
Holbæk B&I
3
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2010
16:00
Kalundborg
2
Værebro BK
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2010
18:15
Fredensborg
5
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2010
18:00
Virum-Sorgenfri
0
BSV
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2010
14:00
Værebro BK
0
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2010
15:00
Solrød FC
5
Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2010
15:30
B. 1973, Herlev
7
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2010
15:30
Fredensborg
1
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2010
16:00
Rosenhøj BK
3
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
1
Taastrup FC
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2010
18:00
Sorø Freja
2
Værebro BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2010
15:00
BSV
2
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2010
15:00
Fredensborg
3
Virum-Sorgenfri
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2010
15:30
Holbæk B&I
2
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2010
15:30
Taastrup FC
0
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2010
15:30
Tuse IF
7
Frederiksværk Fodbold klub
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2010
16:00
Kalundborg
3
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2010
17:45
Solrød FC
1
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2010
12:00
Herlufsholm GF
0
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2010
13:30
Rosenhøj BK
0
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2010
14:00
Værebro BK
3
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2010
15:30
Fredensborg
2
Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2010
15:30
B. 1973, Herlev
2
Virum-Sorgenfri
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
0
BSV
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2010
17:30
Tuse IF
1
Værebro BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2010
15:00
Sorø Freja
2
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2010
15:00
BSV
2
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2010
15:00
Virum-Sorgenfri
3
Frederiksværk Fodbold klub
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2010
15:30
B. 1973, Herlev
1
Fredensborg
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2010
15:30
Taastrup FC
1
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2010
15:30
Holbæk B&I
0
Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2010
12:30
Herlufsholm GF
5
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2010
13:30
Rosenhøj BK
2
Virum-Sorgenfri
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2010
14:00
Værebro BK
3
BSV
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2010
15:30
Solrød FC
1
Tuse IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2010
15:30
Fredensborg
0
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2010
16:00
Kalundborg
3
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
1
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2010
15:00
Sorø Freja
0
Holbæk B&I
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2010
15:00
BSV
1
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2010
15:00
Virum-Sorgenfri
1
Værebro BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2010
15:30
B. 1973, Herlev
4
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2010
15:30
Taastrup FC
3
Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2010
15:30
Tuse IF
5
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
1
Fredensborg
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2010
13:30
Herlufsholm GF
6
BSV
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2010
13:30
Rosenhøj BK
1
Frederiksværk Fodbold klub
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2010
14:00
Værebro BK
1
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2010
15:00
Solrød FC
3
Virum-Sorgenfri
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2010
15:30
Holbæk B&I
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2010
16:00
Kalundborg
3
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2010
12:00
Fredensborg
3
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2010
15:00
BSV
3
Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2010
15:00
Virum-Sorgenfri
2
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2010
15:30
B. 1973, Herlev
2
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2010
15:30
Tuse IF
0
Holbæk B&I
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2010
16:00
Taastrup FC
3
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2010
16:00
Rosenhøj BK
0
Fredensborg
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
0
Værebro BK
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
13:30
Herlufsholm GF
0
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
14:00
Værebro BK
1
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
15:00
Solrød FC
1
Frederiksværk Fodbold klub
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
15:00
Sorø Freja
2
Tuse IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
15:30
Taastrup FC
2
Fredensborg
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
15:30
Kalundborg
1
Virum-Sorgenfri
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2010
15:30
Holbæk B&I
0
BSV
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2010
13:30
Rosenhøj BK
1
Solrød FC
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2010
14:00
Fredensborg
2
Værebro BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2010
14:00
Tuse IF
1
Taastrup FC
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2010
14:00
BSV
0
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2010
14:00
Virum-Sorgenfri
0
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2010
14:00
B. 1973, Herlev
2
Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2010
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
3
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2011
11:15
Rosenhøj BK
3
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2011
18:00
BSV
0
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2011
14:00
Værebro BK
2
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2011
15:30
B. 1973, Herlev
5
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2011
15:30
Tuse IF
0
Fredensborg
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2011
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
1
Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2011
18:30
Herlufsholm GF
2
Værebro BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2011
15:00
Solrød FC
1
Fredensborg
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2011
15:00
Kalundborg
2
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2011
15:30
Holbæk B&I
1
Frederiksværk Fodbold klub
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2011
15:30
Sorø Freja
0
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2011
15:30
Taastrup FC
0
Virum-Sorgenfri
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2011
15:30
Tuse IF
2
BSV
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
12:00
Fredensborg
1
BSV
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
13:00
B. 1973, Herlev
3
Taastrup FC
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
13:00
Solrød FC
0
Herlufsholm GF
8
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
3
Sorø Freja
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
13:30
Rosenhøj BK
2
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
14:00
Værebro BK
3
Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2011
15:00
Virum-Sorgenfri
2
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
12:00
Sorø Freja
3
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
13:00
Kalundborg
1
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
15:00
BSV
0
Virum-Sorgenfri
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
15:30
Holbæk B&I
0
Værebro BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
15:30
Taastrup FC
0
Frederiksværk Fodbold klub
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
15:30
Tuse IF
1
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2011
16:00
Herlufsholm GF
3
Fredensborg
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2011
18:30
Virum-Sorgenfri
0
Fredensborg
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2011
19:00
Herlufsholm GF
4
Kalundborg
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2011
13:30
Rosenhøj BK
1
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2011
14:00
Værebro BK
2
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2011
15:00
Solrød FC
4
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2011
15:30
B. 1973, Herlev
3
BSV
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2011
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
2
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2011
19:00
Sorø Freja
1
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2011
19:00
BSV
1
Frederiksværk Fodbold klub
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2011
15:00
Kalundborg
1
Fredensborg
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2011
15:00
Virum-Sorgenfri
2
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2011
15:30
Holbæk B&I
0
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2011
15:30
Taastrup FC
0
Værebro BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2011
15:30
Tuse IF
2
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2011
18:30
Herlufsholm GF
3
Sorø Freja
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2011
19:00
Værebro BK
2
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2011
19:00
Solrød FC
1
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2011
19:00
Kalundborg
1
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2011
19:00
Frederiksværk Fodbold klub
1
Virum-Sorgenfri
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2011
19:00
Fredensborg
1
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2011
19:00
Sorø Freja
2
Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2011
19:00
BSV
2
Værebro BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2011
15:00
Virum-Sorgenfri
1
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2011
15:30
B. 1973, Herlev
2
Frederiksværk Fodbold klub
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2011
15:30
Holbæk B&I
0
Fredensborg
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2011
15:30
Taastrup FC
0
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2011
15:30
Tuse IF
0
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2011
19:00
Virum-Sorgenfri
0
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2011
19:00
Rosenhøj BK
3
BSV
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2011
13:30
Herlufsholm GF
10
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2011
14:00
Værebro BK
2
Virum-Sorgenfri
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2011
15:00
Solrød FC
0
BSV
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2011
15:00
Kalundborg
1
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2011
15:30
Holbæk B&I
3
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2011
15:30
Fredensborg
7
Frederiksværk Fodbold klub
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2011
16:00
Rosenhøj BK
1
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2011
19:00
Sorø Freja
2
Fredensborg
5
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2011
19:00
BSV
2
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2011
15:00
Virum-Sorgenfri
4
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2011
15:30
B. 1973, Herlev
0
Værebro BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2011
15:30
Taastrup FC
1
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2011
15:30
Tuse IF
3
Kalundborg
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2011
13:30
Frederiksværk Fodbold klub
4
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2011
13:00
Kalundborg
5
BSV
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2011
19:00
Sorø Freja
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2011
19:15
Herlufsholm GF
3
Virum-Sorgenfri
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2011
14:00
Værebro BK
2
Frederiksværk Fodbold klub
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2011
15:30
Solrød FC
2
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2011
15:30
Holbæk B&I
3
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2011
15:30
Fredensborg
3
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2011
19:00
BSV
2
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2011
19:00
Virum-Sorgenfri
4
Kalundborg
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2011
13:00
Rosenhøj BK
9
Værebro BK
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2011
15:30
Fredensborg
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2011
15:30
Tuse IF
3
Sorø Freja
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2011
15:30
B. 1973, Herlev
0
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2011
15:30
Frederiksværk Fodbold klub
2
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:00
Værebro BK
1
Fredensborg
4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:00
Herlufsholm GF
5
Frederiksværk Fodbold klub
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:00
Kalundborg
1
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:00
Holbæk B&I
0
Virum-Sorgenfri
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:00
Sorø Freja
4
BSV
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:00
Taastrup FC
1
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2011
15:15
Solrød FC
0
Rosenhøj BK
1
|
Lørdag den 25. juni 2011 kl. 15.00
Fynsseriens nr. 2 - Jyllandsseriens bedste nr. 3
Københavnsseriens nr. 2 - Sjællandsseriens nr. 3 Tirsdag den 28. juni 2011 kl. 19.00
Taber FBUs nr. 2/JBUs bedste nr. 3 - Taber KBUs nr. 2/SBUs nr. 3
Se evt. mere her: http://www.dbu.dk/turneringer_og_resultater/love_og_regler/ovrige/Oprykningsspil%20til%20Danmarksserien.aspx